Bitka na rómskej zábave v centre mesta! Povaľujúce sa vrecia s odpadom a neporiadok v okolí pohostinstva

Bitka na rómskej zábave v centre mesta! Povaľujúce sa vrecia s odpadom a neporiadok v okolí pohostinstva

Policajti v piatkovej službe mali o zábavu postarané. Zamestnávali ich účastníci rómskej zábavy na Radničnom námestí, v budove bývalého Hotela Republika. Kto sa chcel dostať na vystúpenie skupiny Gipsy Midaj musel zaplatiť vstupné 5 eur. Do tanca prítomným hral aj DJ Janček. Alkohol povzbudil zrejme viacerých účastníkov. Akciové ceny vybraného alkoholu za 0,50 centov a vodka 0,70 centov robili divy. Ďalšia zábava je naplánovaná na 26. decembra.


,,Dňa 23.11.2018 o 23:30 hod. 2 hliadky OO PZ Bardejov + 1 hliadka MsP Bardejov vyslané na základe tel. žiadosti MsP Bardejov na preverenie oznámenia , kde v pohostinstve zv. Lagúna v Bardejove počas konania rómskej zábavy malo dôjsť k bitke. Po preverení oznámenia a prekontrolovaní priestorov pohostinstva policajti nezistili žiadne protiprávne konanie, nik im žiadne protiprávne konanie neoznámil, prevádzkovateľ pohostinstva hliadkam taktiež uviedol, že k žiadnemu protiprávnemu konaniu na zábave nedošlo,” uviedol k prvému výjazdu D. Džobanik. Policajti sa však na rovnaké miesto ešte počas noci vrátili.

,,Následne dňa 24.11.2018 o 02:26 hod. boli 3 hliadky OO PZ Bardejov a hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky vyslané na preverenie oznámenia , kde pred pohostinstvom zv. Lagúna v Bardejove počas konania rómskej zábavy malo dôjsť k napadnutiu neznámeho muža, ktorý má mať vybité zuby a krvácať.

,,Po príchode na miesto bol hliadkami ako poškodený stotožnený 16-ročný Bardejovčan a taktiež stotožnený podozrivý z predmetného napadnutia 45-ročný muž zo Zborova. Podozrivý mal mladíka raz udrieť do tváre (údajne ho nazlostila manželka na zábave). Vec je na OO PZ Bardejov realizovaná ako priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Na miesto, z dôvodu krvácania poškodeného, si pred príchodom hliadok privolal rýchlu zdravotnú pomoc, následne bol prevezený do Nemocnice sv. Jakuba v Bardejove na ošetrenie, kde lekár konštatoval v predbežnej lekárskej správe bolesť tváre v oblasti hornej pery,” čitateľov portálu ONline Bardejov informoval krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.


Podľa informácií, ktoré ste nám poskytli, ste na mieste údajne videli aj maloleté deti. Túto informáciu polícia nepotvrdila. Ďalšia zábava je naplánovaná na záver decembra. Budú policajti opäť v strehu?!

Vstupné na Štefanskú zábavu je oproti novembrovej zábave o dve eurá lacnejšie.

FOTOGALÉRIA:

Kultúra. Vrecia s odpadom sa povaľovali na trávniku celý víkend.
Vrecia s odpadom skončili vyhodené za budovou.
Akciová vodka…
Zrejme málokto si pamätá na úmrtie rómskeho novorodenca na terase pod bývalým hotelom spred dvoch rokov.
Neporiadok v okolí miesta zábavy.SÚVISIACE PRÍSPEVKY:

Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x