Infografika

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=“none“]

INFOGRAFIKA – Banerová reklama

Bannery majú nepochybne svoje miesto medzi reklamnými formátmi používanými na internete. Prostredníctvom atraktívnej grafiky v prehľadnej forme ponúkajú efektívnu obrazovú propagáciu vašej firmy, produktu či podujatia. Animované banery majú navyše schopnosť zaujať pozornosť návštevníka stránky oveľa intenzívnejšie.

Možnosti umiestnenia banerovej reklamy na stránke www.onlinebardejov.com


• TOP BANER v hlavičke stránky – 728 x 90 px

Grafika v hlavičke webu je permanentne zobrazená s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Reklama je zobrazená ihneď po načítaní stránky bezprostredne každému návštevníkovi.


• BOČNÝ (SIDE) BANER  – 300 x 600 px

Grafika v bočnom paneli je zobrazená na úvodnej stránke, rovnako takmer vo všetkých podstránkach webu s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu.


• STREDNÝ BANER – 728 x 90 px

Grafika je zobrazená na úvodnej stránke medzi úvodnými novinkami webu s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Veľkosť zobrazenia je zhodná s banerom v hlavičke stránky.

casova os_ver.2-02-03


• SPODNÝ BANER – ľubovoľný rozmer

Grafika je zobrazená na úvodnej stránke v spodnej časti webu pod úvodnými novinkami s možnosťou prekliku na zvolenú URL adresu. Baner je duplikovaný v ďalších rubrikách pre väčší dosah, konkrétne rubriky: Správy, Galérie/2017, Video.

casova os_ver.2-02-03[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=“solid-icon“ style=“square“ message_box_color=“grey“ css_animation=“fadeInDownBig“]Grafické podklady nám zašlite podľa danej špecifikácie. Požadujeme súbory vo formáte .jpeg, .png alebo .gif (pre jednoduché animácie). Rozlíšenie 72 dpi, farby RGB.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ak máte záujem o banerovú reklamu na našom webe, kontaktuje nás prostredníctvom tohto formulára:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.