ONline Bardejov

Bývalý Hotel Republika navštívili prácechtiví zlodeji

Bývalý Hotel Republika navštívili prácechtiví zlodeji

Krádeži sa mali dopustiť údajne traja páchatelia, ktorí sa minulý týždeň mali zúčastniť súdneho pojednávania v inej trestnej veci, tvrdí nemenovaný zdroj. Zrejme išlo o robotných zlodejov, nakoľko kradli pracovné náradie…


Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bardejove začal trestné stíhanie vo veci zločinu krádeže, ku ktorej došlo  v období od 15.04.2017 do  18.04.2017 v jednom zo zariadení v Bardejove na Radničnom námestí.

Páchatelia sa do priestorov bývalého hotela mali dostať zo zadnej strany objektu.
Páchatelia sa do priestorov bývalého hotela mali dostať zo zadnej strany objektu.

Páchatelia vypáčili  vchodové dvere do objektu, vošli dnu a zo skladových priestorov odcudzili rôzne pracovné náradie (motorovú pílu,  elektrickú vŕtačku s príklepom, kotúčovú pílu, vŕtačku, flexi brúsku, elektrický hoblík, ručnú kotúčovú brúsku, čierny kufrík so sadou Gola kľúčov, 8 kusov skrutkovačov, sadu kombinačiek, sieťový zdroj – nabíjačka do tlakomeru, sadu vrtákov, hlavicu do príklepovej vŕtačky, mobilný telefón, rôzne poháre a šálky).

Majiteľovi vznikla škoda na odcudzených veciach vo výške viac ako 1 000 eur a škoda poškodením vchodových dverí vo výške 30 eur. Informáciu pre portál ONline Bardejov poskytla policajná hovorkyňa z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

AKTUÁLNE POHĽADY NA BÝVALÝ HOTEL

Veľkorozmerná plachta na východnej strane objektu s vizualizáciou možnej podoby hotela pomaly už vybledla. Rozpadávajúca budova v centre mesta je niekoľkoročným chátrajúcim strašiakom…


Spracoval: D.P.

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x