• 12. júna 2024

Cenník na stiahnutie

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=“left-to-right“]

Sme radi, že máte záujem inzerovať na stránke www.onlinebardejov.com

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_style=“solid-icon“ style=“square“ message_box_color=“grey“ css_animation=“left-to-right“]Vaša reklama bude u nás na očiach a nestratí sa v záplave nevkusnej reklamy. Každé zverejnenie je spojené s ďalšími benefitmi.[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ak máte záujem o umiestnenie banneru podľa danej špecifikácie na náš web, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára, napíšte nám správu na onlinebardejov@onlinebardejov.com alebo jednoducho napíšte na náš facebook.


Typy reklamných bannerov s Vašou inzerciou, ktoré ponúkame sú umiestňované na webovej stránke na rôznych miestach. To aké typy inzercie ponúkame si môžete pozrieť v jednoduchej infografike tu.


Pripomíname, že motiváciou pre umiestnenie Vašej reklamy je vysoká sledovanosť stránky na Facebooku.

Stránka ONline Bardejov na Facebooku, ktorá zdieľa obsah z tejto webovej stánky má priemerný dosah príspevkov 20-30 tisíc používateľov. V čase populárnych príspevkov, ktoré sú spojené s rôznymi aktivitami pre členov, stránka dosahuje rekordné čísla sledovanosti, atakuje hranicu 100.000 používateľov.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=“Stiahnuť cenník inzercie“ color=“black“ align=“center“ i_icon_fontawesome=“fa fa-download“ css_animation=“appear“ button_block=“true“ add_icon=“true“ link=“|||“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]V prípade akýchkoľvek otázok nám neváhajte napísať.  Ak máte záujem o inzerciu na našom portáli alebo Facebook stránke, kontaktuje nás prostredníctvom tohto formulára:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Chyba: Kontaktný formulár nebol nájdený.