ONline Bardejov

V Bardejove rozbiehajú Amatérsku Hokejovú Ligu (AHL)

V Bardejove rozbiehajú Amatérsku Hokejovú Ligu (AHL)

Po ukončení činnosti hokejového klubu HC 46 Bardejov, bude viac priestoru na ľade pre širokú verejnosť. V Bardejove je záujem rozbehnúť amatérsku hokejovú ligu.


Predseda vznikajúcej ligy Marek Roháľ prezráda prvotné informácie: ,,Do ligy sa môže prihlásiť hocijaký tím tvorený z hráčov, ktorí neboli registrovaní ako hráči SZĽH v posledných štyroch sezónach. Do ligy sa môžu prihlásiť aj tímy z iných okresov.”

Samozrejmosťou každého hráča musí byť kompletná hokejová výstroj ako v riadnych hokejových zápasoch. Organizátori rátajú s 12 tímami. Prečo vlastne amatérska hokejová liga vzniká?

,,V mestách ako Košice, Spišská Nová Ves, Dolný Kubín už amatérska liga existuje. V Bardejove sme to zatiaľ na organizovanej úrovni nemali. Veríme, že o ligu prejavia záujem z radov hokejových amatérov, ktorí sa pravidelne stretávajú v priateľských zápasoch,” mieni podpredseda AHL Bardejov Martin Jusko.

Pravidlá a bližšie informácie budú záujemcom o ligu poskytnuté emailom ahl.bardejov@gmail.com alebo telefonicky na čísle 0915 889 623.

AHL Bardejov

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x