ONline Bardejov

Koncert pre ALIU

Koncert pre ALIU

V kalendári podujatí v meste Bardejov má už svoje pevné miesto organizovanie benefičného koncertu pre ALIU. V Promenádnom parku, 14. augusta, odohrá koncert hudobná skupina TU A TERAZ. Počas podujatia bude možnosť zapojiť sa do verejnej finančnej zbierky.


Cieľom OZ ALIA pre pomoc postihnutým občanom je napomáhať skvalitňovaniu výchovno – vzdelávacej činnosti, rekreačnej a športovej činnosti, zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ako aj napomáhať pri zabezpečovaní plynulého a kvalitného chodu zariadenia ProALIA, ktoré poskytuje sociálne služby pre občanov s ťažkým zdravotným postihnutím (predovšetkým pre ľudí s intelektovou dizabilitou, s kombinovaným ťažkým zdravotným postihnutím, s organickým psychosyndrómom, poruchami osobnosti a poruchami správania), ambulantnou a pobytovou formou poskytovania sociálnej služby.

OZ ALIA organizuje aktivity a činnosti pre klientov ProALIA, ktoré financuje predovšetkým z prostriedkov získaných z 2 % z daní príjmov fyzických a právnických osôb, rôznych sponzorských darov či z verejných zbierok. Aj preto OZ ALIA pravidelne organizuje benefičné podujatia pre občanov z nášho mesta a blízkeho okolia, ktorí môžu takým spôsobom podporiť OZ ALIA. Hlavným sponzorom OZ ALIA je MARVEL P.I.&T. spol. s r.o. Viac na www.ozalia.eu.

Informáciu pre portál ONline Bardejov poskytla Jaroslava Vertaľová, štatutárna zástupkyňa OZ ALIA pre pomoc postihnutým občanom.

Koncert pre ALIU

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x