Na priečelie staničného vestibulu sa vrátil nápis

Na priečelie staničného vestibulu sa vrátil nápis

Vynovený objekt stanice, ktorý je vo vlastníctve SAD a.s. prešiel výraznou rekonštrukciou v podobe vonkajšieho opláštenia budovy. Starý nápis, ktorého súčasťou boli po stranách symboly železníc a autobusového prepravcu nehradilo logo prepravcu SAD prešov.


Pripomíname, že vestibul slúži aj na odbavenie cestujúcich vlakovej dopravy. Branding celej budovy sa však nesie len vo farbách a štýle autobusového prepravcu. Vedľa stojaci objekt, ktorý patrí Železniciam Slovenskej republiky (ŽSR) na svoju rekonštrukciu ešte len čaká. Fasáda má stále svoju pôvodnú podobu od čias výstavby spred 33 rokov. Budová tvorí jeden kompaktný celok, preto je nevyhnutné, aby sa aj druhý vlastník podujal na vonkajšiu úpravu svojich objektov.

Aj keď veľká časť budovy už prešla obnovou, treba podotknúť, že už zrekonštruovaná časť strechy nad vchodom do stanice je na mnohých miestach poškodená vozidlami. Plechové opláštenie je asi na štyroch miestach deštruované vyššími vozidlami. Príčinou je nízka hrana strechy zasahujúca do jazdnej dráhy autobusov, kde hrozí náraz vrchnej časti vozidla.

Na to, ako vyzerala stanica pred rekonštrukciou a po obnove si pozrite na snímkoch nižšie:

FOTOGALÉRIA:


SÚVISIACE ČLÁNKY: 

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x