PO DVOCH ROKOCH OPAŤ! NESTVILLE OPEN FEST 2022

Posledný júnový víkend opäť po dvoch rokoch odštartuje Nestville Open Fest, konkrétne 9. ročník obľúbeného hudobného festivalu na Severnom Spiši v areáli Nestville Parku v obci Hniezdne pri Starej Ľubovni. Sobota a nedeľa 25. a 26. 6. bude patriť všetkým fanúšikom skvelej hudby, ale aj rodinného programu pre celé rodiny. Nebudú chýbať mená ako Smola a hrušky, Heľenine oči, Vašo Patejdl, Kandráčovci, No name, ale aj rešpektovaní raperi Separ či Nerieš.


Nestville Park vás svojim festivalom prenesie všetkými hudobnými štýlmi, sobotná noc bude patriť viac HIP-HOP-u, ale aj kvalitnej rockovej muzike, nedeľa poteší najmä všetkých priaznivcov folklóru a počas celého víkendu je pripravený aj bohatý program pre najmenších.

Tí si môžu vyskúšať jazdu na poníkovi a nielen to!Čaká ich kúzelník Gabi a Šašulienka, maľovanie na tvár, foto s obľúbeným maskotom, balónová show, rozprávky: Polepetko a Princezná na hrášku, diskotéka so Šašom a mnoho ďalších atrakcií!

Celodenná a fascinujúca – aj takto sa dá nazvaťNestville Rodeo Show, ktorá bude prebiehať v jazdeckej aréne za účasti skvelých jazdcov a najlepších koní po oba dni festivalu a ktorá sa stala už pevnou a obľúbenou súčasťou festivalového programu v Hniezdnom.

Zaujímavou pre celé rodiny určite bude výstavaplemena frízskych koní, magické prenosné planetárium , či Nestville farm plná zvierat rôzneho druhu.

Počas festivalu je pripravená atraktívna ponuka aj v Expozícii Nestville park. Event manažér Kamil Konkoľ: „Všetci návštevníci festivalu majú počas daného víkendu možnosť pozrieť si expozíciu Nestville parku za polovičné ceny a pozrieť si tak históriu, ale i súčasnosť severného Spiša. Mimoriadny obdiv vždy zožne najmä najväčšívyrezávaný drevený obraz Európy so stvárnením života ľudí v 13. storočí, atraktívnou časťou prehliadky sú aj vyrezávané drevené sudy, v ktorých zreje slovenská whisky.“

Dva plnohodnotné dni zábavy, oddychu a hlavne relaxu aj to je NESTVILLE OPEN FEST 2022!

V predaji exkluzívne iba na Predpredaj.sk


PROGRAM NA HLAVNOM PÓDIU

SOBOTA od 10:30 hod.

Moderátor: Richard Vrablec

Detské interaktívne pásmo Divadla Etudy
PACI PAC
TWiiNS – Zlatá Brána
Strieborná Superstar 2020 DIANA Kovaľová
VAŠO PATEJDL & BAND
KRST MASTER BLENDER WHISKY
SMOLA A HRUŠKY
SEPAR & DMS
NERIEŠ
DJ GRAYSECRET SHOW(
HEĽENINE OČI
DJ HUBERTUS /PL/

NEDEĽA od 10:00 hod.

Moderátor: Števo Skrúcaný

SPIEVANKOVO
Detské interaktívne pásmo Divadla Etudy
ĽUDOVÁ HUDBA STANA BALÁŽA
TOMÁŠ ORAVEC & CIMBALOWICA & MONIKA KANDRÁČOVÁ
ŠTEVO SKRÚCANÝ & CIMBALOWICA
HRDZA
KANDRÁČOVCI
NO NAME

 

 

 

 

 

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x