ONline Bardejov

Vianočný koncert – Ľudové Vianoce

Vianočný koncert – Ľudové Vianoce

V poradí už piaty ročník úspešného a každoročne očakávaného Vianočného koncertu v Bardejove. Tento rok pre Vás organizátori opäť pripravili  jedinečný koncert v podaní tých najlepších a najznámejších ľudových telies východného Slovenska.


Tento rok sa Vám na pódiu predstaví viac ako 20 umelcov a predvedú Vám neopakovateľný a jedinečný hudobno-zábavný zážitok.

Na pódiu sa predstavia: Ľudová hudba ZEMPLÍN a spevácka zložka folklórneho súboru ZEMPLÍN. Muzika MILANA RENDOŠA a sólistka Barbora Fecková. Ľudová hudba ČAVARGOŠ. Ľudový rozprávač JOŽKO JOŽKA.

Moderátorom večera bude JURAJ BOCHŇA.

Nenechajte si ujsť tento jedinečný a neopakovateľný hudobný zážitok a príďte si spríjemniť vianočné chvíle so svojimi blízkymi alebo obdarujte lístkom tých, ktorých by ste chceli potešiť. Tešíme sa na Vás.

INFO : Predpredaj vstupeniek od 1.12. 2017 do 18.12. 2017.

Cena lístka v predpredaji: 9,- Eur. Cena lístka v deň koncertu na mieste: 12,- Eur. Cena lístka V.I.P: 15,- Eur (zahŕňa miestenku na ploche) Vstupenka VIP výhoda: – Samostatný vstup z boku športovej haly – Vstup od 18:00 hod – Bezbariérový prístup – Samostatné WC – Bezprostredná blízkosť s účinkujúcimi – Miestenka na svoje meno – Sedenie na poloche.


PREDPREDAJ VSTUPENIEK: HMcomp,Stocklova 32, Bardejov TIK BARDEJOV, +421 54/472 60 72 Reštaurácia DOLINA, Bardejov Info o koncerte: 0902 427 826 Vhodné pre deti.


Na našej stránke na Facebooku už čoskoro prinesieme súťaž o vstupenky na túto jedinečnú udalosť. Máme pre Vás pripravených až 5 vstupeniek pre dve osoby. Sledujte našu stánku. Máte sa na čo tešiť.

 

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x