Tuning Show Bardejov 4 / 2016

Tuning Show Bardejov 4 / 2016

Srdečne Vás všetkých pozývame na štvrtý ročník akcie s názvom „TUNING SHOW BARDEJOV“, ktorý sa uskutoční 6. Augusta t.j. v sobotu na historickom Radničnom námestí v Bardejove.


Tak vyumývať a naleštiť svojich tátošov, či už automobil, motorku alebo veterán. Vjazd na námestie bude z ulice VETERNÁ od hlavného smeru z Prešova aj Svidníka a pri vstupe s Vašim tátošom zaplatíte vstupné 10 €, kde následne obdržíte poradové číslo, pamätnú zrazovú nálepku a stručný harmonogram akcie s pokynmi pre účastníkov a súťažiacich v jednotlivých disciplínach a kategóriach.

Pre súťažiacich sme pripravili tieto disciplíny do ktorých je registrácia ZDARMA:

  • Show & Shine, kde bude vyhodnotených 9 všeobecných kategórií plus 5x Ceny organizátora pre autá, ktoré sa neumiestnia vo svojej kategórii kvôli     silnej konkurencii.

Audi, BMW, Mercedes Scene
Ford & Opel Scene
VW Modern Scene
VW Old Scene
Škoda & Seat Scene
French & Italy Scene
Japan Scene
Other & Rat Scene
Oldies & Classic Scene (Autá do r.v. 1975)

  • NOVINKA – Airride Battle
  • NOVINKA – Static Challenge
  • Najkrajšie kolesá
  • Najvzdialenejší účastník
  • Najlepší interiér
  • Najhlučnejší výfuk
  • Meranie hudby alebo akustického tlaku – rozdelenie na 3 kategórie a to SPL1, SPL2 a SPL3+
  • strefaGTI – cena pre najkrajšie auto vyhodnotené Poľským tuningovým klubom strefaGTI

Všetci ostatní návštevníci majú vstup na akciu „ZDARMA“.

Kto bude hladný či smädný môže zájsť k nášmu výčapu kde si určite príde na svoje. Nalejeme a načapujeme len to najlepšie a pán kuchár Vám na grile pripraví samé chutné veci.


Pre všetkých zúčastnených bude možnosť zakúpiť si lístky do bohatej „TOMBOLY“ v cene len 1€!!!!!
Medzi vyhodnocovaním súťaži a žrebovaním tomboly sa Vám na pódiu predstavia 2 Bardejovské tanečné skupiny a to AFCommunity a TS My Šprti.


O moderovanie sa počas celého podujatia postará Jozef “Jose” Slivka 

Vo večerných hodinách sa môžete tešiť na spanilú jazdu mestom (V prípade nepriaznivého počasia sa ruší), po ktorej bude nasledovať večerný program, kde sa Vám predstaví hudobná formácia EMILY & JUSTICE a ako Headlinerov podujatia sme si pre Vás pripravili legendárnu dvojicu SLIPO & HAJTKOVIČ 🙂 Po týchto dvoch vystúpeniach sa o zábavu postará až do ukončenia podujatia t.j. 1:00 hod Poľský DJ CARRY


Tešíme sa na Vás. Organizačný team TUNING SHOW BARDEJOV.

Udalosť na facebooku.

Prvý Tuning Show Bardejov sa konal 27. júla 2013. Dôvodom vzniku bolo ponúknuť automobilovým fanúšikom podujatie, ktoré sa bude odlišovať od klasických Slovenských tuningových zrazov, podujatie, ktoré prinesie tuningovú kultúru z Nemeckých a iných západoeurópskych krajín a v neposlednom rade vytvoriť v Bardejove nové podujatie pre ľudí, ktoré samozrejme okrem obyvateľov mesta sem pritiahne aj návštevníkov z iných krajín a dokonca aj iných štátov.
To že sa naše podujatie koná na námesti, ktoré je zapísané v UNESCO je celosvetovým unikátom a rok čo rok k nám láka viac a viac návštevníkov.

Ako jeden z mála Slovenských zrazov si môžeme povedať, že Tuning Show Bardejov je medzinárodným zrazom. vzhľadom na to, že k nám chodia autá z Poľska, Česka a tento rok aj autá z Maďarska, keďže sa Tuning Show Bardejov stal vôbec prvým a jediným partnerským slovenským podujatím k podujatiu AMTS, ktoré sa koná v budapeštianskom HungExpe a je to najväčšia auto-moto-tuningová výstava v strednej Európe.

Fotky z minulých ročníkov nájdete na: www.tuningshowbardejov.sk

Tuning show

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x