Postupujúca výstavba rezidenčných objektov

Postupujúca výstavba rezidenčných objektov

V severnej časti Bardejovských kúpeľov v súčasnosti finišuje výstavba rezidencie Amélia a v rozostavanom stave sa nachádza objekt ďalšej rezidencie Minerál.


Objekt Minerál má aktuálne dokončené prvé nadzemné podlažie s vrchnou platňou a zostáva dokončiť ďalšie tri podlažia. Investor ukončenie výstavby plánuje na jeseň 2018, takže ani dlhá zima by nemala byť prekážkou k dokončeniu v stanovenom termíne.

Rezidencia Amélia v susedstve liečebného domu Družba má už takmer hotovú fasádu. Na vonkajšom vzhľade objektu zostáva dokončiť obklady s imitáciou dreva a taktiež ešte chýbajú výplne zábradlí balkónov. Treba povedať, že finálny vzhľad budovy sa o čosi líši od prezentovanej vizualizácie. A to najmä v predĺžení balkonových podlaží. Balkóny pribudli na druhom a treťom podlaží v rohových bytoch.

V zadnej časti objektu pribudla zvláštna konštrukcia, ktorá bude pravdepodobne slúžiť ako prístrešok pre parkovanie. Súčasťou východného krídla je prejazd v prízemnom podlaží. Termín dokončenia a odovzdania bytov nie je na stránke projektu uvedený, ale s najväčšou pravdepodobnosťou to bude tiež rok 2018.


FOTOGALÉRIA:


SÚVISIACE ČLÁNKY:

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x