OBRAZOM: Práce na nábreží výrazne pokročili

OBRAZOM: Práce na nábreží výrazne pokročili

Prešli sme úsekom nábrežia rieky Tople, kde sa intenzívne pracuje na revitalizácii pravého brehu popri betónovom múre protipovodňovej ochrany. Realizácii projektu výrazne praje aj počasie, vďaka ktorému sa toho do zimy stihne naozaj veľa.


Takmer pozdĺž celého úseku sú osadené parkové obrubníky, chodníky sú už pripravené na pokládku betónovej dlažby, urobené je odvodnenie, osadené sú odvodňovacie zľaby, kladú sa cestné obrubníky a buduje sa betónové oplotenie areálu kúpaliska.

Čo sa týka finálneho povrchu chodníkov, zostali sme trochu sklamaní. Klásť sa bude jednoduchá sivá betónová dlažba Semmelrock-NARDO. Také jedinečné verejné priestranstvo pozdĺž rieky, by si predsa len zaslúžilo o niečo estetickejší typ dlažby. Ale to je samozrejme vec názoru. Je možné, že v dlažbe bude vo finále zakomponovaný aj nejaký farebný akcent. Za výber dlažby však palec dole.

Páči sa vám zvolený typ dlažby?

Loading ... Loading ...

Na doposiaľ zrealizovaných prácach sme nenašli takmer nič, čo by si vyslovene zaslúžilo kritiku, naopak to vyzerá tak, že si firma Eurovia SK dáva s prácami naozaj záležať. Snáď jej to vydrží aj počas náročnejších poveternostných podmienok.


FOTOGALÉRIA:


SÚVISIACI ČLÁNOK:

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x