OBRAZOM: Hráči Partizána nestrelili Spartaku ani gól, šance mali!

Partizán Bardejov privítal v 4. kole Slovenského pohára (Slovnaft cup), aktuálneho majstra Slovenska a účastníka Európskej ligy – Spartak Trnava. Po sľubnom prvom polčase a nevyužitej gólovej šanci na začiatku druhého polčasu podľahol Partizán favorizovanému Spartaku 0:5.

Vyše dvetisícovú návštevu stretnutia, zverenci Romana Bertu, nepotešili ani gólom. Šance pritom mali, no strely končili v sieti za bránkou. Pred nedeľňajším stretnutím 13. kola druhej ligy so Skalicou si Bardejovčania náladu nevylepšili a diváka svojou hrou nenadchli.

Partizán Bardejov – FC Spartak Trnava 0:5 (0:1)

Góly: 21., 49., 66. Dangubič , 85. Tóth, 89. Yilmaz. Rozhodovali: Valášek, Ádám, Tomčík. ŽK: Santos, Milunovič – Grendel, 2 061 divákov

PARTIZÁN: Čikoš-Pavličko – Šuľa, Berežný, Belunek, Santos (60. Grohoľ), Staško (60. Stachura), Siwahla, Lipták, Milunovič, Katona, Haladej (75. Sarki)

Spartak: Chudý – Janso, Grendel (75. Yilmaz), Ghorbani (79. Jarovič), Dangubič, Skhirtladze, Miesenboeck (58. Malecki), Godál, Tóth, Oravec, Rada

V osemfinále Slovnaft cupu si hráči Spartaka Trnava zmerajú sily s tímom FK Železiarne Podbrezová.