Mladík s Mercedesom skončil po nevydarenom predbiehacom manévri v kaleráboch

Mladík s Mercedesom skončil po nevydarenom predbiehacom manévri v kaleráboch

Mladý vodič Mercedesu si cestu v blízkosti školy zmýlil s pretekárskou dráhou. Našťastie  k stretu vozidiel a následnom vyletení na chodník došlo až po začatí vyučovania. Inak by udalosť mohla mať tragické následky, kedže chodník je v čase rannej špičky plný školopovinnej mládeže.


V stredu okolo pol deviatej ráno Ulici Pod Vinbargom došlo ku škodovej udalosti, ktorá si vyžiadala materiálne škody na vozidlách a súkromnom majetku.

,,Vodič motorového vozidla značky Mercedes pri predchádzaní pred ním idúceho vozidla značky Mitsubishi Lancer, si nevšimol, že vodič vozidla zn. Mitsubishi Lancer odbočuje z hlavnej cesty Pod Vinbargom na ul. Kutuzovovu,“ stret dvoch vozidiel ozrejmil krajský policajný hovorca Daniel Džobanik.

V dôsledku nepozornosti a vysokej rýchlosti vodič Mercedesu narazil do prednej ľavej časti vozidla Mitsubishi, kde ho po náraze s vozidlom odhodilo k obrubníku, od ktorého sa odrazil a následne vyletel z cesty do záhrady rodinného domu na Kutuzovovej ulici.

Vozidlo prerazilo a poškodilo plechové oplotenie vyššie uvedeného rodinného domu a zastavilo sa medzi kalerábmi. Je jedno šťastie, že v daný okamih neprechádzali chodníkom chodci a v záhradke nepracovala pani domáca.

Na mieste udalosti zasahovali všetky záchranné zložky.


MIESTO UDALOSTI 

40tka a pozor deti… vodič Mercedesu mal však naponáhlo


SÚVISIACE ČLÁNKY:

Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x