ONline Bardejov

DIVADELNÝ TIP: Pro tebe cokoliv

DIVADELNÝ TIP: Pro tebe cokoliv

Slovenská premiéra hosťujúceho Divadla Kalich z Prahy mieri na východ republiky. Predstavenie môžete zažiť na vlastnej koži v Starej Ľubovni, Košiciach, Michalovciach, Poprade či Liptovskom Mikuláši. Nenechajte si ujsť výbornú francúzsku komédiu, ktorá s veľkým úspechom baví celý Paríž!Keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike, čo urobíte? Samozrejme ju podporíte, pretože pre ňu by ste urobili čokoľvek! Aj keby to malo znamenať, že sa z kožušín prezlečiete do oblečenia z biobavlny, dáte dole parožie zo stien a novo zariadite celý byt, namiesto steaku pripravíte zeleninové hody a na výberovú komisiu zahráte divadlo, že ste “alter-globalizačný nadšenci”, aj keď nemáte potuchy, čo to je. A keby to bolo málo, z matky – skorumpovanej právničky urobíte obhajkyňu ľudských a zvieracích práv, otca – operného speváka vydávajte za sirotu a dôchodcov a brata za afrického bojovníka za slobodu. Zavŕšte to adoptovaním hluchého, slepého a krívajúceho králika, a to by bolo, aby ste ich nepresvedčili!

Skvelá situačná komédia plná zvratov s vtipnými dialógmi, ktorá odhalí, čo všetko je rodina schopná urobiť pre svojho potomka, nech to stojí, čo to stojí!

Hrajú: Jana Paulová, Pavel Zedníček, David Suchařípa, Ladislav Hampl, Simona Lewandovská, Pavla Vojáčková, Kristian Kašpar

Dĺžka predstavenia: 145 minút s prestávkou

Lístky dostupné na ticketportal.sk tu: https://goo.gl/1B5gCT


 Spracoval: D.P.

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x