Zažite dobrodružstvo v oblakoch

Zažite dobrodružstvo v oblakoch

Dovoľujeme si Vás pozvať na druhý ročník zletu motorových paraglajdistov. Zlet sa uskutoční z letiska Poľnohospodárskeho družstva Magura v Zborove (smer na Stebník, po ľavej strane) v dňoch 29., 30. a 31. júla 2016.


 ,,Prvý ročník sa tešil veľkému záujmu zo strany verejnosti. Rozhodli sme sa, že druhý ročník viac sprístupnime verejnosti,” prezrádza organizátor pripravovaného podujatia.

Na letisku nebude chýbať stánok s občerstvením, organizátor plánuje zabezpečiť aj atrakcie pre najmenších. (Čakáme na potvrdenie skákacieho hradu a ďalších drobností.)

Na letisku a v blízkom okolí bude možnosť vidieť motorové padákové kĺzaky, takzvané paramotory, motorové rogala, vírniky, vrtuľníky a ultraľahké lietadlá. Počas víkendu bude pre širokú verejnosť možnosť zalietať si v tandeme paramotorom, motorovým rogalom a dalšími lietajúcimi strojmi.

Víkend sa ponesie v rodinnom duchu, keďže piloti sú jedna veľká rodina. Prijmite naše pozvanie a zažijete neopakovateľné chvíle!

Parkovanie je zabezpečené na letisku. Vstup je  zdarma. Počet miest na tandemové lietanie je obmedzený. Rezervácia letu bude možná v hlavnom stane na letisku. V prípade nepriazne počasia, náhradný termín je 5., 6. a 7. augusta.


Organizátori podujatia:

Občianske združenie Pohoda Fly
Paramotorová škola Learn To Fly www.learntofly.sk
Poľnohospodárske družstvo Magura – Zborov

Zlet Zborov 2016

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

guest
1 Comment
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
Andrej Brehuv

o ktorej hodine to sa začína ? Počas týchto dní.

1
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x