Výdatný dážď preveril novú cestu pre cyklistov. Pozrite si ako obstála!

Výdatný dážď preveril novú cestu pre cyklistov. Pozrite si ako obstála!

Ak sa cyklisti dnes popoludní po výdatnom daždi vybrali na novú cyklistickú cestu, zostali prekvapení. Na mnohých úsekoch ju zaplavilo blato, štrk alebo kaluže s vodou. Prejazd sa tým značne skomplikoval.


Niekde sa zrejme stala chyba, odvodnenie v niektorých častiach asi nebolo prioritou a voda tak nemala kam odtekať. Mnohé odtokové šachty v rigoloch boli úplne zaplavené bahnom. Po usadnutí zeminy a zatrávnení by sa problémy s odplaveným bahnom v budúcnosti nemuseli objavovať na toľkých úsekoch. Uvidíme.

Narýchlo realizované terénne úpravy však prebehli bez valcovania a zhutnenia hliny. Nakyprená pôda každým dažďom klesne, resp. ju voda vymyje. Či oddelenie podnikateľských činností vyzve realizátora na dodatočný dosyp hliny je taktiež otázne. Pri realizácii modernizácie Komenského ulice sa tak nestalo. Prvou skúškou teda chodník podľa nás neprešiel. Čo na to poviete vy?

Ako obstála podľa vás nová cyklocesta po prvom výdatnom daždi?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Na problém nás najskôr upozornil jeden z našich fanúšikov.

Spracoval: M.M. / Foto: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x