ONline Bardejov

Na všetkých križovatkách obchvatu sú poškodené značky

Na všetkých križovatkách obchvatu sú poškodené značky

Poškodené zvislé dopravné značenie sme zdokumentovali na všetkých štyroch križovatkách, ktoré zabezpečujú napojenia na novom vyše 5 km juhozápadnom obchvate mesta. Zaujímavosťou je fakt, že na každej z križovatiek je poškodený rovnaký typ značky.


  • Križovatka “Harčarovka” na ulici kpt. Nálepku – poškodená značka: C 6a – Prikázaný smer jazdy obchádzania vpravo:


  • Križovatka pod Mihaľovom – poškodená značka: C 6c – Prikázaný smer jazdy obchádzania vpravo a vľavo.


  • Križovatka Družba – poškodená značka: C 6a – Prikázaný smer jazdy obchádzania vpravo.


  • Na tejto križovatke pri zjazde smerom od Mokroluhu je poškodené aj ďalšie zvislé dopravné značenie – Obec:  • Križovatka pod Dúbravou – poškodená a otočná značka: C 6b – Prikázaný smer jazdy obchádzania vľavo:


  • Na tejto križovatke v ľavotočivej zákrute pri výjazde na obchvat smerom od Bardejova je poškodená jedna z vodiacich tabúľ:

Kolíziu v tomto úseku sme zdokumentovali. Vodič nezvládol zákrutu a jeho vozidlo skončilo mimo cestu. V tom čase došlo k poškodeniu značenia.


Práce na stavbe obchvatu sa začali v marci 2015. Výstavba trvala 19 mesiacov. Do predčasnej prevádzky bol uvedený koncom augusta roku 2016. Za túto pomerne krátku dobu výstavby sa podarilo vybudovať vyše 5 km trasu, ktorá nie len odľahčila dopravu v centre mesta, ale postarala sa aj o ďalšiu dopravnú obslužnosť už zastavaného územia, vďaka novým križovatkám, ktoré sú jeho súčasťou.

Spracoval: M.M.

 

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x