Stavebník na Andráščikovej 26 vyhádzal odpad na ulicu

Stavebník na Andráščikovej 26 vyhádzal odpad na ulicu

V objekte bývalej krčmy pod orechom (ktorý už tiež neexistuje) sa vo veľkom prerába. Náš čitateľ nám poslal záber, zachytávajúci stavebný a iný odpad vyhádzaný priamo na ulici. Na vzniknutú situáciu sme sa šli pozrieť osobne. 


Bývalá krčma tretej cenovej skupiny neostáva svojej minulej povesti nič dlžná. Tentoraz svoj rukopis pridali stavebníci, ktorý zhromažďujú odpad (plasty, polystyrén, stavebná suť a i.) v celej šírke ulice. Rovno pod oknami štátnej polície!

,,Štvú ma také spôsoby. Robotníci bordel hádzali z vrchných okien. Len sa tak prášilo! Rómski spoluobčania hneď pod oknami triedili,“ uvádza rozhorčene náš čitateľ. Priamy obyvateľ ulice na našu otázku, čo si o vzniknutom probléme myslí, stručne odvetil: ,,Vyzerá to tu horšie ako na Luníku 9!“

Danú skutočnosť sme ohlásili na dispečing Mestskej polícii Bardejov. Po polhodine na miesto prišla hliadka mestskej polície, s konštatovaním, že prípadu sa budú venovať počas zajtrajšieho dňa.

Kde skončí predmetný odpad z Andraščíkovej ulice, keď už pri samotných stavebných prácach, má stavebník zjavný problém so zaobstaraním veľkokapacitného kontajnera?!

Dotknuté miesto na katastrálnej mape.

 

FOTOGALÉRIA:


Pozri na mape:


Autor: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x