Bardejov na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakia Tour v bratislavskej Inchebe

Bardejov na najväčšom veľtrhu cestovného ruchu ITF Slovakia Tour v bratislavskej Inchebe

Na 23. medzinárodnom veľtrhu, ktorý každoročne prináša komplexný servis pre ľudí, ktorí chcú cestovať do zahraničia alebo spoznávať krásy Slovenska malo svoj stánok aj naše mesto, v rámci expozície Prešovského kraja.


Okrem prezentácie rozmanitosti našich regiónov sa na veľtrhu prezentuje až 23 krajín sveta. Okrem klasických turistických destinácií, nechýbajú ani exotické krajiny.

Expozíciu Prešovského kraja zabezpečuje Krajská organizácia cestovného ruchu (KOCR) Severovýchod Slovenska. Okrem bohatej ponuky propagačných materiálov z jednotlivých regiónov nájdu návštevníci v expozícii aj kus TANAP-u, Ľubovniansky hrad či ochutnávky výrobkov z Prešovského kraja.

Časť expozície Prešovského kraja

Výstavu sprevádzajú súťažné kvízy o vecné ceny a hudobné vystúpenia. Deti potešia maskoti z LEGENDARIA. Vo štvrtok 26. 1. sa uskutočnilo aj udeľovanie ocenení Najlepší v cestovnom ruchu Prešovského kraja 2016 a medzi ocenenými nechýbalo ani kultúrne zariadenie z Bardejova.

Pre mesto Bardejov je okrem prezentácie krás nášho mesta toto podujatie významné aj tým, že si do Incheby prišlo prevziať jedno z ocenení. Kultúrno-turistické centrum z Bardejova, známe ako Poľsko-slovenský dom sa stalo NAJ kultúrnym zariadením v online hlasovaní. Anketu o NAJ Prešovského kraja uplynulého roku 2016 pripravila už po tretí raz KOCR Severovýchod Slovenska.

Ocenenie, ktoré získal Poľsko-slovenský dom, zdroj: facebook/KTC Bardejov

Na to ako vyzerala samotná prezentácia Bardejova sa bol pozrieť aj ONline Bardejov a prinášame vám pár fotografií, ako to v Inchebe vyzeralo:


FOTOGALÉRIA:

Spracoval: M.M. / Foto: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x