Parkovanie v kúpeľoch neposkytuje požadovaný komfort, zimná údržba je často zanedbaná

Parkovanie v kúpeľoch neposkytuje požadovaný komfort, zimná údržba je často zanedbaná

To, že za parkovanie v Bardejovských Kúpeľoch si platíme nemalé peniaze, sme si už zvykli, ale nedá sa prehliadnuť skutočnosť, ako je o túto odstavnú plochu v súkromnom vlastníctve postarané.


Je zjavné, že počas zimnej údržby sa vykonala len nevyhnutná údržba, pri odhrnutí väčšieho množstva snehu. V týchto dňoch sa na väčšine parkoviska nachádza ujazdená zľadovatelá vrstva snehu s množstvom vody z roztápajúceho sa snehu. Zvyšok parkoviska je zaprataný kopami snehu z dávnejšej snehovej nádielky.

Mali sme aj niekoľko teplejších dní s vyššou teplotou, no ani tie nestačili na to, aby bola plocha parkoviska očistená. Návštevníci kúpeľov veľa možností na parkovanie nemajú, iba v prípade, ak majú namierené priamo do Hotela Alexander alebo iných zariadení, ktoré poskytujú vlastné stojisko. Preto je väčšina návštevníkov odkázaná nechať svoje vozidlo na tomto spoplatnenom parkovisku.

Očakáva však nejaký štandard, no ten správca parkoviska v zimnom období neposkytuje v takej miere, aký by bol hodný jedinečných kúpeľov. Neprekvapí ani neporiadok okolo kiosku na platbu.

Cena parkovného na tomto parkovisku má hodinovú sadzbu: 80 centov/hod. (počas víkendov zaplatíte o 10 centov viac: 90centov/hod.)


Pozrite si aký komfort poskytuje parkovisko pre svojich návštevníkov:

FOTOGALÉRIA:


Ste spokojný s parkovaním v Bardejovských Kúpeľoch?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x