Na Komenského robotníci našli mŕtveho 65-ročného bezdomovca

Na Komenského robotníci našli mŕtveho 65-ročného bezdomovca

Na Sídlisku obrancov mieru sa už zopár rokov vyskytuje zvýšený počet bezdomovcov, ktorí zanechávajú za sebou neporiadok, vzbudzujú verejné pohoršenie a robia problémy ostatným obyvateľom sídliska. Po nájdenom mŕtvom bezdomovcovi ostal automobil plný odpadu.


Robotníkom, ktorí prišli v pondelok do práce, sa naskytol na ich pracovisku nepríjemný pohľad. Pod bytovkou našli nehybné telo muža.

 ,,V pondelok 31. 07. 2017 v čase o 10.00 hodine bolo  v Bardejove, na Ul. Komenského pri vchode do obytného bloku nájdené  nehybné telo ležiaceho neznámeho muža. Previerkami bolo zistené, že ide o 65-ročného Jozefa z Bardejova. Nakoľko ohliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie a nenariadil vykonať pitvu, polícia prípad ďalej nešetrí,“ informácie k prípadu poskytla policajná hovorkyňa Jana Migaľová z Krajského riaditeľstva PZ v Prešove.

Po bezdomovcovi ostal pri garážach na Ťačevskej ulici, oproti novej čerpacej stanici, automobil plný rôzneho odpadu. Zadná časť automobilu slúžila na prespávanie. V blízkosti automobilu je v týchto horúčavách nepríjemný zápach a pod stromami sa povaľujúce fľaše, krabičky, sáčky…

V túto chvíľu ostáva otázne, čo s daným automobilom bude a aké ďalšie prekvapenia pripravia pre obyvateľov sídliska ľudia bez strechy nad hlavou.


FOTOGALÉRIA:


Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x