Cesta medzi Raslavicami a Janovcami úplne uzatvorená až do 1. decembra

Cesta medzi  Raslavicami a Janovcami úplne uzatvorená až do 1. decembra

Polícia informuje motoristickú verejnosť o dopravnom obmedzení v okrese Bardejov. Z dôvodu modernizácie cestného spojenia Prešov – Bardejov – Gorlice (rekonštrukcia mostného objektu s nevyhovujúcim stavebným stavom v obci Raslavice) bude od 30. 09. 2017 (od 08.00 hod.) do 01.12.2017 úplne uzatvorená cesta II/545 v úseku Raslavice – Janovce.


Cestná doprava pre osobnú a nákladnú do 12 t celkovej prípustnej hmotnosti bude vedená po cestách III. triedy, obchádzková trasa začína v križovatke II/545 – III/3491 v obci Raslavice, pokračuje po ceste III/3491 v smere Osikov – Fričkovce – Hertník. V obci Hertník pokračuje po ceste v smere Bartošovce – Janovce. V opačnom smere platí obchádzka v opačnom slede. Pre občanov obce Vaniškovce a obyvateľov Vaniškovskej ulice v obci Raslavice je obchádzková trasa určená z križovatky cesty III/3491, ďalej po miestnej komunikácií do obce Vaniškovce a časti obce Raslavice.

Odklon kamiónovej a nákladnej dopravy nad 12 t celkovej prípustnej hmotnosti bude vedený po dvoch samostatných trasách, a to:

a) Obchádzková trasa 1 je vedená po cestách I/68 a I/77 z Prešova od križovatky ciest I/18 – I/68,

cez Sabinov – Lipany – Ľubotín – Gerlachov – Bardejov.

b) Obchádzková trasa 2 je vedená po cestách I/18, I/21 a I/77 z Prešova od križovatky ciest I/18 a I/68 cez Kapušany – Lipníky – Giraltovce – Svidník – Zborov – Bardejov.

Z dôvodu súvislej obnovy povrchu vozovky s nevyhovujúcim stavebným stavom bolo zároveň príslušným cestným správnym orgánom vydané povolenie na čiastočnú uzávierku cesty II/545 v úseku Regetovka – Becherov, v úsekoch Bardejov – Kľušov a v obci Raslavice. Cestná premávka bude obojsmerne vedená striedavo v jednom jazdnom pruhu s upravenou prednosťou v jazde a využitím svetelnej signalizácie.


SÚVISIACI ČLÁNOK:

 

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
1 Comment
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
Jozef horák

Nepochopím, prečo cez Bartosovce musia ísť osobne autá

1
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x