OBRAZOM: Rozbehli sa práce na rekonštrukcii cesty II/545 v úseku Raslavice – Janovce

OBRAZOM: Rozbehli sa práce na rekonštrukcii cesty II/545 v úseku Raslavice – Janovce

Avizovaná rekonštrukcia cesty medzi Prešovom a Bardejovom začala tento týždeň frezovaním starého asfaltu v Raslaviciach. Komplexná rekonštrukcia cesty bude pokračovať po rázcestie v Janovciach.


Trasou ešte prejdete s istými obmedzeniami. Cez obec Raslavice riadia dopravu pracovníci zhotoviteľa stavby Eurovia. Úsek bude bude pre automobilovú dopravu neskôr úplne uzávretý. Termín pôvodnej úzávierky sa z pôvodného plánovaného termínu 25. septembra presunul na neskorší termín, a to 30. septembra 2017.

Od soboty už týmto úsekom neprejdete a vodiči musia využiť obchádzkovú trasu cez obce Osikov, Fričkovce, Hertník a Bartošovce. Rovnako všetky linky autobusových spojov budú odklonené na túto trasu. Z uvedeného dôvodu dôjde k časovej úprave všetkých spojov na trase Bardejov – Prešov a späť, Bardejov – Koprivnica a späť.

Upravené cestovné poriadky by mali byť počas uzávierky cesty k dispozícii na tejto adrese.

[vc_row][vc_column][vc_cta h2=““ shape=“square“ style=“custom“ custom_text=“#1e73be“]Rekonštruovaný úsek je súčasťou komplexnej obnovy celého úseku od obce Kapušany až po Bardejov. Cesta II/545, je zaradená do cestnej siete ako cesta II. triedy v dopravnom koridore pre dopravné spojenie medzi okresmi Prešov a Bardejov v Prešovskom samosprávnom kraji. Cesta začína v obci Kapušany na križovatke s cestou I/18 a vedie cez Demjatu, Raslavice, Kobyly do Bardejova. Modernizácia a rekonštrukcia cesty je zameraná na obnovenie prevádzkových parametrov komunikácie v súvislom úseku a odstránenie lokálnych závad ohrozujúcich užívateľov komunikácie. Súčasťou rekonštrukcie cesty II/545 na predmetnom úseku je aj oprava mostných objektov.[/vc_cta][/vc_column][vc_row][/vc_row][vc_column][/vc_column]


FOTOGALÉRIA:


Cestári pracujú aj úseku do mestskej časti Bardejovská Nová Ves:

Spracoval: M.M. / Foto: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x