ONline Bardejov

Východniari HLASUJTE! Prešovský smrek? Bardejovská jedľa alebo košický smrek?

Východniari HLASUJTE! Prešovský smrek? Bardejovská jedľa alebo košický smrek?

Prešov, Bardejov a Košice. V tomto poradí osadili vianočné stromy v centre východoslovenských miest. Návštevníci stránky onlinebardejov.com si môžu z trojice stromov zvoliť najkrajší osadený strom. Všetci sme však zvedaví, na ich svetelené vyzdobenie a rozžiarenie! 


text


V Prešove osadili smrek pred Konkatedrálu sv. Mikuláša. Vianočné trhy otvoria 25. novembra. Predajcovia tovarov a služieb budú verejnosti k dispozícii vo vyše 100 stánkoch.  Trhy skončia 23. decembra. Pred Divadlom Jonáša Záborského na Námestí Legionárov bude k dispozícii syntetické klzisko.

dsc04865


V Bardejove do stredu Radničného námestia bola osadená jedľa biela. Program trhov či prípadného programu samospráva ešte neprezentovala.

dsc04883


Košický vianočný smrek slávnostne rozsvietia pri soche Immaculaty 5. decembra o 17.00 hodine, vianočné trhy skúšobne otvoria 3. decembra, oficiálne 5. decembra.  Hlavná ulica bude vyzdobená novými prvkami. Na strom zavesia kilometrovú svetelnú reťaz s viac ako 6 000 LED svetlami.

15057796_1266264293395814_577364880_n


Podľa mňa, najkrajší vianočný strom na východe Slovenska je

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...


Bruselské námestie Grand Place zdobí slovenská jedľa! Pripomína slovenské predsedníctvo v Rade Európskej únie. 22-metrová jedľa pochádza z Horných Orešian pri Trnave.

brussel

Spracoval: D. P. 

SÚVISIACI ČLÁNOK:

 

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x