V mestskej časti Bardejovská Nová Ves vznikne nová štvrť

V mestskej časti Bardejovská Nová Ves vznikne nová štvrť

Pozemky na začiatku obce sú určené pre budúcu výstavbu rodinných domov. V súčasnosti sú už vybavené kompletnými inžinierskymi sieťami. Lokalita ponesie názov Slnečná Alej a poskytne možnosť bývania v atraktívnom prostredí v blízkosti lesa a rieky Topľa, ktoré je ideálne na prechádzky.


Pár minút od centra mesta vznikne nová bezpečná štvrť s nepriechodnou ulicou, ktorá nebude viesť do ostatných častí obce, takže sa tak zabezpečí minimálny pohyb áut alebo osôb. V samotnej obci nechýba kompletná občianska vybavenosť, služby, reštaurácie, obchody, materská škola, zdravotné stredisko, hospic, kostol, kultúrny dom, športoviská a cyklotrasy.

Ak by ste mali  záujem o pozemok v Slnečnej Aleji navštívte oficiálnu stránku projektu a vyberte si jeden z 18-tich pozemkov s optimálnou veľkosťou určených na predaj. Nájdete tam aj všetky ostatné informácie. Najväčší pozemok má výmeru 1 521 m2 a naopak ten najmenší je o veľkosti 756 m2. Cena sa pozemok sa pohybuje od sumy 49,- Eur / m2. Momentálne sú ešte všetky pozemky voľné, nakoľko ich predaj štartuje až teraz. Ten svoj si môžete vybrať ihneď po spustení predaja od 15. apríla.

V cene stavebných pozemkov je zahrnuté vybudovanie všetkých inžinierskych sietí a prípojok na jednotlivé stavebné pozemky (elektrina, voda, plyn, kanalizácia).

Možná budúca podoba novej ulice v modernej štvrti, vzdialenej od centra mesta len približne 7 minút

V súčasnosti sa v tejto lokalite realizuje prístupová komunikácia, ktorá bude spevnená a zabezpečí pohodlný prístup nových majiteľov k svojim pozemkom.Mali by ste záujem o bývanie v tejto lokalite?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Spracoval: M.M., D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x