ONline Bardejov

V cestovnej kancelári INVIA si zrealizujete svoje dovolenkové sny. Stačí prísť a vybrať si!

V cestovnej kancelári INVIA si zrealizujete svoje dovolenkové sny. Stačí prísť a vybrať si!

Prvá „on-line“ cestovná kancelária Invia je už trinásť rokov jednotkou v internetovom predaji dovoleniek k moru. Aby nebola len vo virtuálnom priestore a dostala sa bližšie k zákazníkom, v mestách po celom Slovensku otvorila aj kamenné prevádzky.


Jednou z nich je aj bardejovská INVIA na Radničnom námestí 34, kde si môžete vybrať z ponuky zájazdov do celého sveta od viac ako 300 cestovných kancelárií.  Osobný prístup a garancia najnižších cien zájazdov v danom termíne sú pre nás samozrejmosťou.

Cestovná kancelária INVIA je otvorená od pondelka do piatka, v čase od 08.00 do 16.30 hodiny.

Bardejovskí dovolenkári majú v prebiehajúcej sezóne výrazne vyšší záujem o výhodné dovolenky. Letnú dovolenku si podľa štatistík Invie, kúpilo o 86 % viac cestovateľov, ako v rovnakom období minulého roka.

Medzi najpopulárnejšie destinácie dovolenkárov už tradične patrí Grécko, ktoré tvorí 21 % podiel v predaji zájazdov. Výrazný nárast registrujeme aj v prípade Bulharska, ktoré tento rok prekonalo aj Chorvátsko a tvorí 20 % podiel v predaji. Päticu najpopulárnejších destinácií dopĺňa Turecko a Egypt.

Grécko - cieľ mnohých slovenských dovolenkárov.
Grécko – cieľ mnohých slovenských dovolenkárov.

„Vlani sme zaznamenali mierny prepad týchto destinácií, v tohtoročnej sezóne ale opäť patria medzi jedny z najobľúbenejších. Obe krajiny sú populárne najmä kvôli udržiavaným plážam, stabilným teplotám a vysokej úrovni služieb, ktoré sú pritom cenovo dostupné,“ približuje Renáta Jančošeková, vedúca pobočky Invia Bardejov.

,,Čoraz viac Bardejovčanov taktiež prichádza na chuť aj populárnej južnej časti Talianska – Kalábrii, ostrovu Sicília, Španielsku, ale aj krásnemu ostrovu Mallorca, na ktorý sú tento rok aj priame lety z Košíc,“ hovorí ďalej R. Jančošeková.

Najväčší záujem je však stále o pobyty “all inclusive”. Tie tvorili až 70 % všetkých predaných zájazdov. Turisti sa väčšinou ubytovávali v štvorhviezdič­kových hoteloch, ktoré tvorili 38 % z celkového dopytu Invie.

Medzi krajiny, ktoré sa všeobecne a dlhodobo považujú za bezpečné patrí Bulharsko, Chorvátsko či Taliansko. Aj tento rok ich ocenili najmä dovolenkári, ktorí minulý rok zostali doma. CK Invia má všetky zájazdy poistné faktorom 100, ktorý vám garantuje príjemné a ničím nerušené prežitie vašej letnej dovolenky.

Stačí stráviť len týždeň pri mori a domov prídete ako vymenení! Na svedomí to má prímorská klíma a slaná voda, ktoré majú na naše telo i dušu neuveriteľné liečivé účinky. Morský vzduch, krásne prostredie, pohľad na šíre more, šum morských vĺn. Ihneď zabudnete na všetky starosti, ktoré ste akoby šibnutím čarovného prútika nechali doma.

V cestovnej kancelárii Invia na Radničnom námestí 34, Vám radi poradia pri výbere Vašej letnej dovolenky s garanciou najnižšej ceny, osobným prístupom a rozhovore pri chutnej káve.Aký typ letnej dovolenky preferujete?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x