OD VÁS: Nespokojný obyvateľ ulice Pod Lipkou poukazuje na odfláknuté prevedenie prác pri oprave chodníka

OD VÁS: Nespokojný obyvateľ ulice Pod Lipkou poukazuje na odfláknuté prevedenie prác pri oprave chodníka

Opravy chodníkov sú v našom meste samy o sebe osobitnou kapitolou. Zvlášť ak sa jedná o pokládku asfaltov. Tie su často realizované na neupravené povrchy a často absentuje aj kvalita prevedenia.


Do správ sme od nášho čitateľa dostali niekoľko fotografií, ktoré dokumentujú postup prác ako aj samotné prevedenie nového živičného krytu na chodníku pre peších na ulici Pod Lipkou. Obyvateľa tejto ulice prekvapilo, ako sa tieto práce prevádzajú. Šachty a iné revízne otvory zostali v pôvodnej výške, utopené pôvodné obrubníky, zle zhutnené okraje krytov pri vstupe do dvorov, burina. Narušený a popraskaný liaty asfalt ostáva ako podklad. Pripomíname, že podobný postup bol prednedávnom zvolený aj na ulici Krátky rad, kde sa nový živičný kryt taktež položil na starý afalt. To má vply hlavne na výšku koberca a pri týchto realizáciách zostávaju obrubníky hlboko pod úrovňou nového živičného krytu.

Viac obyvateľ ulice:

„Na ulici Pod Lipkou sa asfaltuje chodník. Škoda akurát,že všetko je na starom popraskanom podklade, asfalt je polozený na korenoch od stromov. Prístup do dvorov a k chodníkom nie je vôbec dorovnaný.“

Ďalej dodáva:

A myslím si o tom to, že to boli zbytočne vyhodené peniaze. Nemali robiť radšej nič, ako takto previesť robotu. Mali vybrať starý asfalt, pripraviť podklad a tak ďalej pokračovať.

O vyjadrenie ku kvalite prevedeniu prác sme sa obrátili aj na objednávateľa, teda mesto, kedže si na tieto práce objednalo súkromnú firmu. Vyjadrenie bude neskôr súčasťou reportáže.


FOTOGALÉRIA:

Myslíte si, že je takéto prevedenie prác v poriadku?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
3 (KOMENTÁRE)
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
jan

aj na Fucikovej…..je po dazdi rybnik

Stano

To len hlupák takto môže urobiť. Hanba.

JOZKO

Ja sa tomu uz vobec necuduje ved sme na Slovensku

3
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x