OBRAZOM: Bardejovský jarmok 2017 ONLINE

OBRAZOM: Bardejovský jarmok 2017 ONLINE

Vychutnajte si ešte raz jedinečnú atmosféru 46. ročníka Bardejovského jarmoku, ktorú sme sa vám počas celého jeho diania snažili priblížiť prostredníctvom jedinečných fotografií, ako zo zeme, tak aj zo vzduchu. Pripravili sme pre vás rozsiahlu fotoreportáž. Zdieľajte medzi priateľmi a podeľte sa s jeho neopakovateľnou atmosférou.


Uličky starobylého najkrajšieho historického mesta na Slovensku opätovne ožili ruchom obchodníkov, remeselníkov a návštevníkov už 46. ročníka novodobého Bardejovského jarmoku.

Štvrtok 24. august

FOTOGALÉRIA: 


Slávnostné otvorenie Bardejovského jarmoku na Radničnom námestí

FOTOGALÉRIA: Bardejovský jarmok prináša aj jedinečné okamihy


FOTOGALÉRIA: EXKLUZÍVNE zábery z jarmočného víkendu


Nedeľné jarmočné ráno

Pohľad na odvrátenú stranu jarmočného veselenia plného farieb, chutí, vôní, hudby a priateľských stretnutí je o čosi menej prívetivou súčasťou, ktoré so sebou prináša najväčšie podujatie na území mesta. Neporiadok s haldami odpadkov, zbytky jedla a iné nečistoty. To všetko musí preč, kým sa Bardejovčania opäť nevyberú za občerstvením, zábavou a nákupmi do ulíc mesta. O neporiadok sa v skorých ranných hodiných a pred svitaním postarali pracovníci mestského podniku Bapos.

Treba však podotknúť, že pri pri tak rozsiahlom podujatí bolo v meste žalostne málo odpadkových košov a aj tie existujúce boli často preplnené a všade okolo nich sa povaľovala halda odpadu. Podobne to bolo aj s prenosnými toaletami, ktoré na jarmoku absentovali, až na výnimku v Promenádnom parku, kde bol umiestnený jeden príves s bezplatným wc. Na tak veľké viacdňové podujatie to je však málo. Mobilné wc toalety tzv. „TOI TOI-e“ by ste na jarmkou hľadali márne. A tak sa záchodmi pre návštevníkov jarmoku stala verejná zeleň a tmavé uličky v okolí, čo určite nie je dobrou vizitkou nášho mesta.

FOTOGALÉRIA: 


Páčil sa vám tohtoročný 666. jarmok?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

SÚVISIACE ČLÁNKY:

Spracoval: M.M. / Foto: M.M., R.C., D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
2 (KOMENTÁRE)
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
Marta Čejkova

Prečo nedávate video zábery?

2
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x