ONline Bardejov

Káčer na bicykli dorazí aj do Bardejova

Káčer na bicykli dorazí aj do Bardejova

Máte dušu na správnom mieste? Káčer na bicykli určite áno. Správca Nadácie TA3 Peter Káčer opäť vyráža na cesty, tentoraz na východné Slovensko a jedným z cieľov jeho trasy bude aj Bardejov.


Kto je Peter Káčer?

Človek, ktorý sa narodil s detskou mozgovou obrnou a pustil sa do športovania s účelom pomôcť ľuďom s rovnakým handikepom. Keď sa narodil, na jeho diagnózu mu lekári dávali veľmi zlé prognózy. Rodičom oznámili, že nikdy nebude chodiť, ani sa hýbať. Mal skončiť ako ležiaci nevládny pacient. Čoskoro však opäť vyrazí na trasu dlhú stovky kilometrov!

Jazdou na špeciálne upravenom bicykli chce opäť pomôcť vyzbierať peniaze na liečbu a rehabilitáciu pre ľudí s podobným postihnutím. Od 1.8. prejde za týždeň 364 kilometrov zo Štrbského Plesa cez Šariš, Zemplín a Spiš naspäť do Vysokých Tatier. Prvýkrát sa zastaví aj v Bardejove, kde bude cieľ druhej etapy. Zo Starej Ľubovne vyrazí v utorok 2.8. o 9:15, príchod do Bardejova je očakávaný po 13:00 hod.

Káčer na bicykli

Spec08- Káčer na bicykli

Príďte ho aj vy podporiť, či už na bicykli tesne pred Bardejovom (v smere od Mokroluhu) a spoločne s Káčerom absolvujte zvyšok trasy priamo do cieľa na Radničné námestie. Pripojiť sa môže každý a pomôže tak dobrej veci.


Všetky informácie o charitatívnej akcii „Káčer na bicykli“ nájdete tu.

autor: M.M.

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x