ONline Bardejov

Adam Ďurica sa v rámci SPOLU TOUR predstaví aj v Bardejove

Adam Ďurica sa v rámci SPOLU TOUR predstaví aj v Bardejove

Adam Ďurica včera v Ružomberku odštartoval jesennú časť svojho koncertného turné SPOLU TOUR, s ktorým neobíde ani Bardejov. Na jeho koncert sa fanúšikovia môžu tešiť už v novembri.


Včera to v ružomberskom kultúrnom dome Andreja Hlinku vypuklo. Adam Ďurica odštartoval dlho avizované pokračovanie úspešného jarného turné SPOLU TOUR. Sálou sa niesli najznámejšie hity ako Mandolína, Neľutujem, či Predpoveď počasia. Nechýbali ani skladby z albumu Spolu, ktorý vydal koncom minulého roka. Veľký potlesk si vyslúžila najmä pieseň Nebojím sa, ku ktorej Adam Ďurica nedávno predstavil lyric video a je jednoznačne najprogresívnejším songom jeho tvorby. Počas jesene a na jar 2018 Adam spolu s kapelou navštívi mestá, v ktorých ešte nekoncertovali. Výnimkou je iba Prievidza, v ktorej pred dvoma rokmi štartovalo Mandolína tour.

V publiku to doslova vrelo. Nadšení fanúšikovia si pohmkávali, spievali, tancovali a napriek tomu, že bol koncert určený na sedenie, na stoličkách dlho neobsedeli. Úžasnú atmosféru a potlesk fanúšikov si Adam naozaj užíval. Bolo na ňom vidieť, že sa medzi Ružomberčanmi cíti výborne.

autor: Branislav Šimončík

„Jesenné koncerty SPOLU TOUR sú pre nás zvláštne tým, že v mestách, ktoré máme na pláne, sme ešte nikdy nehrali a preto nevieme, čo môžeme očakávať a to je pre nás výzva. Bezprostredne po koncerte v Ružomberku však môžem povedať, že prepojenie medzi mnou a publikom fungovalo od prvej pesničky až po poslednú. Takýchto koncertov nie je veľa.

Osobne ho zaraďujem medzi najlepšie z celého turné. Celým večerom sa niesla veľmi príjemná atmosféra a už viem, že v Ružomberku mám veľa skvelých fanúšikov, o čom svedčí aj včerajšia vypredaná sála. Už len na záver, takou čerešničkou na torte pre mňa bolo, že ružomberské publikum krásne spieva!“ vyznal sa zo svojich pocitov nadšený Adam Ďurica.

Na pódiu ho sprevádzala kapela v zložení: Milan Medek (gitara), Michal Šimko (basgitara), Miro Hank (bicie), Martin Bukový (klávesy) a Marek Mečiar (klávesy). Najdojímavejším momentom vystúpenia bola skladba Tvoj syn, kedy sa nejednej rozcítenej matke zaleskli v očiach slzy. Túto emotívnu pieseň Adam napísal pre svoju mamu a na koncerte jej ju nezabudol venovať.

Ako to už býva zvykom, po umeleckom výkone sa Adam vyše hodiny venoval svojim fanúšikom, ktorí trpezlivo stáli v rade, aby sa mohli odfotiť a odniesť si domov autogram. Nedalo sa nevšimnúť, že v zástupe čakajúcich stála najmä ženská časť publika. Adamove populárne skladby a nezabudnuteľnú atmosféru si najbližšie môžete vychutnať v Bardejove (7.11.2017) a Spišskej Novej Vsi (8.11.2017). Ďalšie mestá prídu na rad na jar 2018. Vstupenky sa dajú kúpiť na Predpredaj.sk.

ADAM ĎURICA – SPOLU TOUR 2017/2018


17.10.2017 / Ružomberok – Kultúrny dom A. Hlinku

7.11.2017 / Bardejov – Kino Žriedlo

8.11.2017/ Spišská Nová Ves – Kino Mier

27.2.2018 / Čadca – Dom kultúry v Čadci

28.2.2018 / Prievidza – Dom kultúry

1.3.2018 / Považská Bystrica – Kino Mier


Ak chcete byť na koncerte Adama Ďuricu aj vy, zažiť jeho úžasnú atmosféru, tak sledujte stánku ONline Bardejov na Facebooku. Máme pre Vás pripravené 4 vstupenky, ktoré budete môcť už čoskoro vyhrať v našej súťaži.


Potvrď svoju účasť na udalosti TU.

Lístky na koncert v sieti predpredaj.sk

 

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x