Vodiči i nemotoroví účastníci pod vplyvom alkoholu! Policajti riešili piatich previnilcov.

Vodiči i nemotoroví účastníci pod vplyvom alkoholu! Policajti riešili piatich previnilcov.

Službukonajúci policajti mali počas uplynulého víkendu pestrú službu. Posvietili si aj na nemotorových účastníkov!


,,V sobotu 23.3.2019 policajti Okresného dopravného inšpektorátu OR PZ v Bardejove zistili počas výkonu služby prítomnosť alkoholu v organizme vodičov v bardejovskom okrese v štyroch prípadoch. V dvoch prípadoch sa jednalo o vodičov nemotorového vozidla – bicykla a v dvoch prípadoch išlo o vodičov motorového vozidla,“ informáciu pre ONline Bardejov poskytla policajná preventistka Gabriela Gabošová.

Nedeľnú nehodu v Dlhej Lúke spôsobil vodič s viac ako 1 promile!

,,V nedeľu 24.3.2019 v čase o 20:07 hod. došlo na štátnej ceste I/77, za obcou Dlhá Lúka, v km 67,3 k dopravnej nehode, tak, že 35-ročný vodič z Bardejova viedol osobné motorové vozidlo zn. Opel Astra, v smere na Zborov, pričom sa plne nevenoval vedeniu vozidla a sledovaniu situácie v cestnej premávke, dôsledkom čoho zišiel s vozidlom mimo cesty vpravo v smere svojej jazdy, kde s vozidlom narazil do oplotenia rodinného domu, ktoré poškodil.

Pri tejto dopravnej nehode došlo k zraneniam vodiča s predpokladanou dobou liečenia do 1 mesiaca a k celkovej škode na majetku cca 1 400 eur. Dychovou skúškou bola zistená prítomnosť alkoholu v jeho organizme v koncentrácii viac ako 1 promile. V predmetnej veci je vedené skrátené vyšetrovanie,“ uviedla G. Gabošová.


Sobotná dopoludňajšia nehoda 

 

Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x