ONline Bardejov

Chce Pilip nasledovať zjednocovanie, ktoré poznáme zo župných volieb v Banskej Bystrici?

Chce Pilip nasledovať zjednocovanie, ktoré poznáme zo župných volieb v Banskej Bystrici?

Poslanec Mestského zatupiteľstva a kandidát na primátora mesta Milan Pilip vyzýva ostatných kandidátov k spoločnému postupu. Vo svojnom otvorenom liste vyzýva k stretnutiu a zadefinovaniu toho čo ich spája a rozdeľuje.


To, či je cieľom tejto výzvy nabádanie k odstúpeniu niektorého z jeho šiestich protikandidátov, vie len on. No z jeho listu vyplýva práve táto skutočnosť, kedže okrem odlišností upozorňuje aj na podobnosť názorov. Práve rozdelenie hlasov medzi jednotilivými kandidátmi v samotných voľbách môže byť podľa neho nakoniec v neprospech všetkých.

Pre pripomenutie, čo sa stalo vo voľbách do VÚC. Vtedy sa Martin Klus vzdal kandidatúry. Urobil tak v prospech podnikateľa Jána Luntera. Neskôr tak urobil aj riaditeľ Múzea SNP Stanislav Mičev. Spoločne sa tak spojili s primárnym cieľom porážky Mariana Kotlebu. Lunter napokon v Bystrici vyhral.


Viac v otvorem liste, ktorý poslanec zverejnil na svojom Facebooku:

Podobné príspevky

guest
1 Comment
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
Stanislav Jurčišin
Stanislav Jurčišin
2 roky/rokov

Vážený pán Pilip, Veľmi si vážim vašu snahu o spájanie, ibaže vzhľadom na okolnosti, s ktorými som sa stretol počas dlhodobej kampane, ja osobne vnímam vašu ponuku ako vysoko pokryteckú a neúprimnú. Môj názor je taký, že človek sa musí spájať v prvom rade na myšlienke, o čo som sa ja osobne pokúšal. Všetko ostatné je iba ego a povýšenectvo. Vy ste to odmietol s tým, že Bardejov potrebuje “zdravý rozum“. Snažím sa vstúpiť do politiky na základe doteraz asi najhĺbkovejšie prepracovaného programu, s akým niekto niekedy do politiky vôbec išiel a vy ste ho ako dlhodobý politik vysmial. Vaša… Čítať viac »

1
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x