ONline Bardejov

Na obchádzkovej trase do Prešova havaroval 17-ročný motorkár

Na obchádzkovej trase do Prešova havaroval 17-ročný motorkár

Rekonštrukcia cesty II. triedy z Bardejova do Prešova komplikuje dopravu. Za krátky čas pribúda nehoda za nehodou. Po minulotýždňovej kurióznej nehode frézy s osobným vlakom, v utorok podvečer došlo k nehode mladého motorkára a dvoch osobných automobilov. Podľa našich informácií, letecký zdravotný vrtuľník, z dôvodu veľkej hmly nemohol pristáť na mieste nehody. 


K dopravnej nehode došlo dňa 17.10.2017 v čase okolo 17.40 hod. na ceste III/3491 v smere od Kľušovskej Zábavy na obec Šiba, okres Bardejov. 17-ročný vodič z Hertníka, motocykla Yamaha MT 125, pri predchádzaní pred ním idúceho motorového vozidla čelne narazil do prednej ľavej časti oproti idúceho osobného auta Škoda Fabia combi.

Následkom nárazu, motorkára odhodilo do pravej strany cesty, kde narazil do ľavej časti v tom čase jazdiaceho vozidla v smere jeho jazdy osobného auta Peugeot v dôsledku čoho spadol s motocyklom na zem v jazdnom pruhu smere svojej jazdy.

Pri nehode utrpel motocyklista úrazu oka, hlavy a zlomeninu nohy s dobou liečenia minimálne 14 dní. Mladý motorkár bol prevezený do prešovskej nemocnice. U účastníkov nehody nebol alkohol zistený, predbežná škoda bola vyčíslená na 5 000 eur.

Informácie o dopravnej nehode poskytol krajský policajný hovorca – Daniel Džobanik.


Fotografie z miesta dopravnej nehody:

Mladý motorkár sa na svojom profile na sociálnej sieti neváhal pochlapiť touto fotografiou.

Na obchádzkovej trase do Prešova nehody pribúdajú

,,K dnešnému dňu sme na obchádzkovej trase zaznamenali 2 dopravné nehody a 3 škodové udalosti,” doplnil policajný hovorca. V poobedňajších hodinách došlo k dopravnej nehode pri mestskom cintoríne.

V nočných hodinách, z piatka 30.9. na sobotu 1.10., došlo na ceste medzi Fričkovcami a Hertníkom k dopravnej nehode vozidla, v ktorom sedeli mladí ľudia – traja muži a dve ženy. Bez ťažkých zranení.

Ku kurióznej nehode došlo minulý týždeň, keď otáčajúca sa fréza narazila do vlaku. Kde sa pozeral regulovčík ostáva záhadou…

Dnešná dopravná udalosť pri mestskom cintoríne, paralyzovala dopravu na vstupe i výstupe z mesta. Kolóny sa vytvárali takmer po Hrubú baštu.

SÚVISIACI PRÍSPEVOK:

Spracoval: D. P.

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x