Hľadáme dobrý nápad – hľadáme tvoj nápad!

Hľadáme dobrý nápad – hľadáme tvoj nápad!

Túžiš zmeniť dianie okolo seba a podieľať sa na aktivitách nášho mesta? Ak máš dobrý nápad, ktorý sa oplatí zrealizovať a tým zveľadiť prostredie, kultúru či komunitu v Bardejove, táto príležitosť čaká práve na teba!


Skupina Mladých filantropov, spadajúca pod Komunitnú nadáciu Bardejov, už po desiatykrát vyhlasuje výzvu na predkladanie projektov vo svojom grantovom programe Mladí filantropi. Táto výzva je tvojou príležitosťou zmeniť svet okolo seba, zrealizovať svoje nápady a tým podporiť rozvoj nášho mesta.

Jedným z hesiel Mladých filantropov je: „Mladí pre mladých,” preto sa do tohto programu môže zapojiť každý vo veku 14-30 rokov. Grant ktorý môžeš získať, siaha do výšky 300€ a slúži na realizáciu projektu zameraného na rozvoj kultúry, športovej alebo environmentálnej oblasti a aktívneho života mládeže v Bardejove.

Podmienkou zaradenia projektu do hodnotenia je minimálne jedna osobná konzultácia s členmi Mladých filantropov v kancelárii KNBJ na Radničnom námestí 21, ktorú je možné dohodnúť prostredníctvom nižšie uvedeného e-mailu.

Deadline zasielania projektov je 30. apríla 2021.Tešíme sa na vaše kreatívne nápady.

Ďalšie informácie získaš na: mfbardejov@gmail.com alebo na www.knbj.sk

Členovia MF: Alexandra Benková, Anna Hankovská, Alena Paľová a Daniela Vatehová.

Komunitná nadácia Bardejov bola založená 19. decembra v roku 2002 podľa Zákona o nadáciách, zbierka zákonov č. 34/2002 . Je neziskovou organizáciou, ktorá finančne podporuje lokálne aktivity občanov a mimovládnych organizácií prispievajúc k zvýšeniu kvality života v meste Bardejov. Podporuje aktivity realizované v oblastiach: ochrany životného prostredia, práce s deťmi a mládežou, podpory rozvoja demokracie, etnicky a nábožensky tolerantného prostredia, rozvoja kultúry, športu, vzdelávania a voľnočasových aktivít obyvateľov mesta a ochrany ľudských práv a iných humanitných cieľov.
Zdroj: KNB

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x