ONline Bardejov

Čergov – poklad prírody východného Slovenska na dosah

Čergov – poklad prírody východného Slovenska na dosah

Plánujete v najbližšej dobre túru či prechádzku do lesov pohoria Čergov? Príjemnou zastávkou a miestom oddychu je Chata Čergov.


Pri chate sa križujú všetky štyri farby značenia turistických chodníkov. Bardejovčania a ľudia z okolia sa k chate dostanú z obce Hertník. Ak je podvozok Vášho auta dostatočne vysoký, vystúpite priamo pred chatou. Kapacita chaty je 40 miest. Na dvoch poschodiach sú turistické izby. Za ubytovanie na chate počas letnej sezóny zaplatíte 8,5 eur. Chatu si je možné po dohode prenajať aj na podnikovú akciu. Symbolom chaty je vlk, ktorý je vyobrazený aj na fasáde objektu.

P1630083Pri pulte v hlavnej miestnosti si môžete zakúpiť rôznofarebné prevedenie vyšívaného loga. Chata ponúka, čo turista a jej návštevník potrebuje – primerané ubytovanie a príjemné občerstvenie od ochotného personálu. Na webovej stránke www.chatacergov.jankaaspol.sk/ nájdete kontakt pre prípadnú rezerváciu a bližšie informácie.

Chata je otvorená počas víkendov. V blízkosti chaty sa okrem nádhernej okolitej prírody nachádza drevená socha sv. Floriána – patróna hasičov a starý lyžiarsky vlek.

 

 

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x