OBRAZOM: Vstup na evanjelický cintorín dostáva novú dôstojnejšiu podobu.

OBRAZOM: Vstup na evanjelický cintorín dostáva novú dôstojnejšiu podobu.

Komplexnej stavebnej úprave oplotenia a vstupného parčíku predchádzal výrub drevín, bola odstránená aj novšia výsadba. Stromy bohužiaľ museli ustúpiť novému rozvrhnutiu spevnených plôch chodníkov.


Prvá etapa výstavby oplotenia sa pomaly blíži ku koncu. Zostáva položiť niekoľko štvorcových metrov betónovej dlažby a sfinalizovať terénne úpravy. Rekonštrukcia priniesla okrem nového oplotenia aj vytvorenie plnohodnotného vstupu pre vývoz odpadu z priestoru cintorína.

Pri pohľade na realizované práce chválime precíznosť vyhotovenia s dôrazom na detaily pri pokládke dlažby a celkovo pri realizácii oplotenia, kde si realizujúca firma dáva skutočne záležať. Vždy poteší pohľad na dobre odvedenú prácu.

Skôr než nazriete do galérie, pripomeňte si, ako vyzeral pôvodný vstup so starým oplotením.

Veľká časť oplotenia si na rekonštrukciu musí ešte chvíľu počkať. Zvyšnú časť cintorína obkolesuje nevzhľadný zhrdzavený plechový plot, ktorý je na niektorých miestach vyvalený.

Ako skončila pôvodná vstupná brána je otázne. S najväčšou pravdepodobnosťou v šrote. Súčasťou nového oplotenia zrejme nebude. Aj keď jej dizajn bol celkom nadčasový a zaujímavý.

FOTOGALÉRIA:

Spravoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x