Na ulici Starý blich vyrastie nový trojpodlažný bytový dom

Na ulici Starý blich vyrastie nový trojpodlažný bytový dom

Nový obytno-polyfunkčný objekt v širšom centre mesta ponúkne nové možnosti na bývanie. Výstavba súboru Starého blichu je ohlásená už na jar. V súčasnosti na parcele prebiehajú zemné práce a príprava staveniska.


Webová stránka projektu propaguje Starý blich ako moderné bývanie v centre Bardejova s dôrazom na nízko-energetické riešenia a akustický komfort. Treba povedať že bytovka vyrastie vedľa rušnej štvorprúdovej cesty s napojením na juhozápadný obchvat mesta. Na druhej strane je výhodou rýchle dopravné napojenie a relatívne ľahká dostupnosť do centra mesta.


Súčasťou obytno-polyfunkčného objektu bude 10 bytov a 2 apartmány. Obytné priestory budú od výmery 58 m² až po 100 m². Súčasťou každého bytu či apartmánu bude aj pivnica, loggia alebo terasa. Byty budú pre záujemcov v štandarde – sanita, obklady, dlažby a podlahy, všetky vnútorné dvere v byte obložkové a laminované, stropy a steny vymaľované v bielej farbe, elektroinštalácia bez svietidiel a vchodové bezpečnostné požiarne dvere do bytu.

Developerom projektu je firma Landberg s.r.o, ktorá stojí za zrealizovaným projektom obytného súboru Šafrán v Bardejovských Kúpeľoch. Pozrite si ako vyzerá lokalita na Starom blichu pred výstavbou objektu.

FOTOGALÉRIA:

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x