Mikuláš Prokop sa rozhodol kandidovať do mestského zastupiteľstva. Podporujú ho aj poslanci NR SR!

Mikuláš Prokop sa rozhodol kandidovať do mestského zastupiteľstva. Podporujú ho aj poslanci NR SR!

Mikuláš Prokop sa bude vo voľbách uchádzať o hlasy voličov ako kandidát za poslanca v 1. volebnom obvode.


Dovoľte aby som sa predstavil

Pracujem ako obchodný manažér v Bardejove. Narodil som sa 8. Októbra 1989 v Bardejovskej nemocnici a prakticky celý život som prežil na Jiráskovej ulici. Už ako malý chlapec som bol veľmi zvedavý, politika ma veľmi zaujímala, čoho výsledkom bolo moje štúdium na univerzite a zároveň moja aktívna občianská angažovanosť. Som absolventom bakalárskeho a magisterského stupňa politických vied na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Počas štúdia som trikrát navštívil Spojené štáty americké, kde som aj pracoval. Každý kto má pozná vie, že politika a šport patria medzi moje najväčšie záľuby.

 

Bardejov – moje rodné mesto milujem a som presvedčený, že nastal ten správny čas kandidovať za poslanca do MsZ. Ako hrdý Bardejovčan a človek s politickým vzdelaním plánujem využiť svoje vedomosti a schopnosti v komunálnej politike. Bardejov – najkrajšie mesto Slovenska má stále obrovský a nevyužitý potenciál oblasti cestovného ruchu, bývania či športu. Kto aspoň trochu rozumie komunálnej politike vie, že politika v rámci mestskej samosprávy je predovšetkým o neustálom rozhovore a spolupráci. Tento fakt si ako kandidát na poslanca do MsZ v Bardejove plne uvedomujem a stretávam sa (už pred voľbami) s kandidátmi na poslancov, ktorých program alebo predstava o fungovaní mesta korešponduje s tou mojou.

 


Publikované 3.11.2018. Platená inzercia – politická reklama.
Objednávateľ: politická strana Sloboda a Solidarita, so sídlom: Priemyselná 8, 821 09 Bratislava-Ružinov, IČO: 42 139 333

 

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x