Takto sa premenilo bývalé smetisko kúsok za Raslavicami

Takto sa premenilo bývalé smetisko kúsok za Raslavicami

Približne 4 kilometre za Raslavicami v katastri obce Demjata vznikol turisticko-oddychový park s jazierkom, altánkom a lavičkami. Urobte si príjemnú zastávku cestou do Prešova či Košíc.


Lokalitu vidieť hneď z hlavnej cesty. Tí ktorí týmto smerom prechádzajú dennodenne o jeho oxistencii vedia niekoľko mesiacov. Prvé práce na hĺbení jazierka sme zaregistrovali ešte v marci minulého roka, no navštívili sme ho až teraz. Boli sme milo prekvapení čistotou a stavom, v akom sa celý areál nachádza a ani prvky drobnej architektúry neboli nijako poškodené. Obyvatelia obce a návštevníci si toto dielo, ktoré postavila obec v rámci cezhraničnej spolupráce, skutočne vážia.

V areáli sú umiestnené informačné tabule, na ktorých si návštevníci môžu prečítať zaujímavosti o histórii, mikroflóre a faune tejto oblasti, ktorá patrí do regiónu Stráže.


FOTOGALÉRIA:

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
1 Comment
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
lukas

… ano mokrad to bola … a co sa s tym stalo ? za eurolove sa to dototo …

1
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x