Rekreačný chodník pod Mihaľovom spustol

Rekreačný chodník pod Mihaľovom spustol

Prechod bývalým rekreačným chodníkom pod Mihaľovom obyvateľom Bardejova neponúka žiadnu možnosť aktívneho oddychu. Potenciál náučného chodníka s info tabuľami ostáva roky neuskutočnený.


Chodníku s dlĺžkou približne 2 km chýba upravený posed pre posedenie s priateľmi. Tam, kde bola v minulosti studnička, je v súčasnosti kopa odpadu. Jednotlivé stanoviská buď zanikli, sú zarastené trávou alebo sú zdraviu nebezpečné.

dav
Prekážky pozdĺž trasy su rozbité a nebezpečné.

Pre cyklistov môže byť nepríjemným prekvapením stret s automobilom, nakoľko na celý okruh chodníka sa v súčasnosti dostanú aj motorové vozidlá.

Oblastná organizácia cestovného ruchu (OOCR) Šariš Bardejov avizovala na jeseň obnovu chodníka. Je takmer koniec leta a zatiaľ nebadáme žiadny začiatok prác. Za zmienku stojí aj vybudovanie nového altánku pri ihrisku na Mihaľove, ktorý je v súčasnosti v dezolátnom a nehygienickom stave. Občasné vyzbieranie neporiadku v okolí altánku zabezpečujú pracovníci mestského podniku Bapos.


FOTOGALÉRIA:

autor: D.P./M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
1 Comment
najstaršie
najnovšie najlepšie hodnotené
Inline Feedbacks
View all comments
Matus G.

Viem o jednom panovi, kotry tento tyzden vypracovaval cenovu ponuku na revitalizaciu tohoto chodnika, takze sa v najblizsom case snad dockame noveho chodnika 🙂

1
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x