Olejár začína so zberom podpisov. Podporu mu vyjadrili viaceré politické subjekty

Olejár začína so zberom podpisov. Podporu mu vyjadrili viaceré politické subjekty

Miloslav Olejár – nezávislý kandidát na primátora mesta Bardejov dnes ohlásil podporu viacerých politických strán a hnutí v komunálnych voľbách 2022. Zároveň začína so zberom podpisov Bardejovčanov pod svoju kandidatúru.


Miloslav Olejár sa v máji postavil pred Bardejovčanov s ponukou uchádzať sa o dôveru v nadchádzajúcich komunálnych voľbách. Z miesta, z ktorého sa dajú robiť zmeny – primátora mesta Bardejov.

Vyzval Bardejovčanov, ktorí rovnako cítia, že mesto potrebuje po dvadsiatich rokoch zmenu, aby sa pridali k jeho ponuke spolupráce. A hľadali riešenia pre Bardejov v bývaní, práci, vzdelaní, doprave, či rovnosti príležitostí.

Zdôraznil, že mesto sa musí pripraviť a konať pre Bardejovčanov v ťažkých časoch, ktoré sú dnes realitou v podobe inflácie, energetickej krízy, nárastu cien, globálneho otepľovania či politickej nestability. Miloslav Olejár so svojim tímom predstúpil pred Bardejovčanov ako nezávislý kandidát. Preto, aby nebol viazaný žiadnou stranou, ľavicou ani pravicou, vládou ani opozíciou. Jediní, komu sa bude zodpovedať, budú Bardejovčania.

„Samospráva tu má byť pre každého. Je to o práci pre mesto a obyvateľov. A tam sú potrebné riešenia, ktoré sú dobré pre všetkých. Dôležitosť vzťahov s predstaviteľmi vlády, či verejnej správy je dobrým predpokladom pre zastupovanie Bardejovčanov, ale som presvedčený, že pre toho, kto chce zastupovať záujmy obyvateľov v samospráve, nemôže byť dôležité stranícke tričko, ale kompetentnosť, odbornosť, chuť pracovať a prinášať výsledky práce, ktoré bude cítiť každý obyvateľ bez rozdielu,“ uviedol na tlačovej besede Miloslav Olejár.

Dodal, že ponuku na spoluprácu a podporu adresoval ako nezávislý kandidát každému a je veľmi rád, že sa ho ako nezávislého kandidáta rozhodli podporiť nielen jednotlivci a aktívne združenia Bardejovčanov, ale aj politické strany a hnutia, ako nadstraníckeho kandidáta, ktorý prinesie tak potrebnú zmenu do Bardejova. Na spoločnej tlačovej besede ho podporili predstavitelia KDH v zastúpení okresného podpredsedu Jána Šurkalu, SAS v zastúpení krajského predsedu SAS a poslanca NR SR Jozefa Kanuščáka, OĽaNO v zastúpení poslanca NR SR Tomáša Šudíka a krajského predsedu OĽaNO Petra Oborníka, Za ĽUDÍ v zastúpení štátnej tajomníčky Ministerstva kultúry SR a krajskej predsedníčky Viery Leščákovej, PS v zastúpení okresného predsedu Martina Sisáka a SPOLU v zastúpení Richarda Jánoša (ospravedlnil svoju neúčasť).

„Dvere sú naďalej otvorené pre každého, kto sa chce pridať a podporiť pozitívnu zmenu v Bardejove,“ povedal Miloslav Olejár. Zároveň ohlásil, že v najbližších dňoch spustí zber podpisov pod svoju kandidatúru a verí, že sa mu podarí nazbierať čo najviac podpisov obyvateľov, s ktorými chce zároveň konzultovať program, ktorý predstaví Bardejovčanom.


Koho budete voliť v nadchádzajúcich voľbách za primátora mesta Bardejov?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...
Zdroj: TS – Team Olejár 2022, anketa: ONline Bardejov

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x