Neznámy páchateľ sa vlúpal do bytov dôchodkýň!

Neznámy páchateľ sa vlúpal do bytov dôchodkýň!

V sobotu ste nám adresovali správu o vlámaniach do bytov na Sídlisku Obrancov mieru. Dnes sme danú skutočnosť overili. Neznámy páchateľ sa vlámal do dvoch bytov najprv na Sázavského a potom na Komenského ulici. Keďže dotknuté byty sú vzdialené od seba iba niekoľko desiatok metrov, je možné, že páchateľ išiel na istotu.


Doposiaľ nezistený páchateľ dňa 07.09.2018, v čase od 08.35 hod. do 22.30 hod. v meste Bardejov, na ulici Sázavského, nezisteným spôsobom vstúpil do bytového domu, potom vyšiel na 4. poschodie, kde pristúpil ku riadne uzamknutým vchodovým dverám bytu 60-ročnej majiteľky, na ktorých doposiaľ nezisteným spôsobom vylomil uzamknutý zámok, čím si ich otvoril a vošiel dnu do bytu, ktorý prehľadal, ale nič z neho neodcudzil. Svojím konaním pre majiteľku na poškodenom zariadení spôsobil škodu vo výške cca 200 eur, krádežou nespôsobil žiadnu škodu. Bardejovským vyšetrovateľom bolo začaté trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody.

Doposiaľ nezistený páchateľ dňa 07.09.2018, v čase od 08.30 hod. do 10.30 hod. v meste Bardejov, na ulici Komenského, nezisteným spôsobom vstúpil do bytového domu, potom vyšiel na 2. poschodie, kde pristúpil ku riadne uzamknutým vchodovým dverám bytu 75-ročnej majiteľky, na ktorých doposiaľ neznámym spôsobom vylomil uzamknutý zámok, takto si ich otvoril a vošiel dnu do bytu, ktorý prehľadal a odcudzil finančnú hotovosť a dámsku peňaženku, v ktorej sa nachádzali peniaze a doklady. Svojím konaním pre poškodenú krádežou spôsobil škodu vo výške 360 eur a na poškodenom zariadení škodu vo výške 6 eur.

Bardejovským vyšetrovateľom bolo začaté trestné stíhanie pre zločin krádeže a prečin porušovania domovej slobody.

Informácie pre ONline Bardejov poskytol hovorca Daniel Džobanik z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.


Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x