Dallas Centrum zahalilo lešenie. Práce na fasáde sú v plnom prúde.

Dallas Centrum zahalilo lešenie. Práce na fasáde sú v plnom prúde.

Nové polyfunkčné centrum, ktorého súčasťou je 22 bytov poskytne aj nebytové priestory pre zdravotnícky personál a to v dvoch nadzemných poschodiach s možnosťou zriadenia lekárne na prízemí bloku. Súčasťou objektu bude aj dvojpodlažné Fitness centrum. V prízemných priestoroch budú prevádzky butikov a chýbať nebude ani reštauračné zariadenie. Súčasťou areálu bude detské ihrisko, rozsiahle parkovacie plochy pre majiteľov bytov ako aj pre nájomníkov nebytových priestorov a ich zákazníkov.


Polyfunkčný objekt vznikol rozsiahlou prestavbou pôvodného členitého dvojpodlažného objektu materskej školy, z ktorej zostala zachovaná len nosná konštrukcia. Predpokladaný termín kolaudácie novej polyfunkčnej budovy v centrálnej zóne sídliska je jún 2022.

Po demontáži plášťa a vybúraní vnútorných priečok zostal len železobetónový skelet. (máj 2020)

Pozrite si aktuálny stav prác. Realizuje sa pokládka zámkovej dlažby na spevnených plochách v okolí objektu a v plnom prúde je zatepľovanie fasády.

Vizualizácia dokončenej stavby / zdroj: ewingpartners.sk

FOTOGAÉRIA:


Pôvodný objekt materskej škôlky, ktorý chátral dlhé roky

SÚVISIACI ČLÁNOK:

Spracoval: M.M.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

Subscribe
Upozorniť na

Warning: Attempt to read property "ID" on false in /data/8/3/834ad617-6e06-4704-90bd-d5ad1593a158/onlinebardejov.com/web/wp-content/plugins/podamibe-custom-user-gravatar/pod-custom-user-gravatar.php on line 179
guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x