Inzercia

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”left-to-right”]

INZERUJTE U NÁS – Buďte online


Vašu inzerciu na našom portáli má možnosť vidieť veľké množstvo ľudí z Bardejova, okresu i celého Slovenska.


Stránka ONline Bardejov na Facebooku, ktorá zdieľa obsah z tejto webovej stánky má priemerný dosah príspevkov 20-30 tisíc používateľov. V čase populárnych príspevkov, ktoré sú spojené s rôznymi aktivitami pre členov, stránka dosahuje rekordné čísla sledovanosti, atakuje hranicu 100.000 používateľov.


To sú dôvody prečo má význam inzerovať na portáli onlinebardejov.com a rovnako na našej rovnomennej facebook stránke s vyše 25.000 fanúšikmi, ktorá funguje už 7 rokov a teší sa nesmiernej popularite.


Dosah príspevkov na facebooku (organický dosah):

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”22294″ img_size=”1000×600″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator color=”black” style=”shadow”][vc_single_image image=”22293″ img_size=”900×600″ alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

*Údaje v grafoch sú za obdobie od novembra 2016 po november 2017

Interakcia na sociálnej sieti

V spolupráci so službou Storyclash sledujeme kompletné štatistiky výbraných regionálnych médií a stránok na Facebooku s podobným obsahom za jednotlivé mesiace. Podľa miery interakcie poznáme úspešnosť jednotlivých stránok v rôznych typoch interakcie. Tieto čísla sa nedajú oklamať a dokazujú úspešnosť nášho obsahu v priestore sociálnej siete Facebook, kde v rámci regiónu neustále dominujeme.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”PONUKA INZERCIE” color=”black” align=”center” i_icon_fontawesome=”fa fa-chevron-right” css_animation=”appear” add_icon=”true” link=”url:http%3A%2F%2Fonlinebardejov.com%2Fponuka-inzercie%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Ak máte záujem o inzerciu na našom portáli alebo Facebook stránke, kontaktuje nás prostredníctvom tohto formulára:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][contact-form-7 404 "Nenájdené"]