Bardejovský futbalový štadión má novú podobu

Bardejovský futbalový štadión má novú podobu

Koncom septembra 2015 začali práce na I. etape rekonštrukcie futbalového štadióna v Bardejove. 26. marca Partizán Bardejov odohrá na zrekonštruovanom štadióne svoj prvý majstrovský zápas. Technické zhodnotenie v celkovej hodnote 1 052 667,12 eur bolo zaradené 1. marca 2017 do majetku Mesta Bardejov.


Uplynulý týždeň na mestskom futbalovom štadióne finišovali záverečné práce pred úvodným domácim stretnutím jarnej časti II. futbalovej ligy Partizán Bardejov – FK Poprad, s úvodným hvizdom o 15.30 hodine.

Počas týždňa bola nainštalovaná led tabuľa, dokončilo sa oplotenie okolo hracej plochy, na severnej tribúne a v sektore hostí bola osadená sieť a zábrana oddeľujúca sektory, v útrobách štadióna boli dokončené bezbariérové toalety, ukončila sa pokládka dlažby na vstupnej časti pri pokladnici štadióna a za striedačkami, na hlavnej tribúne bolo osadené mrežované zábradlie, umývali sa sedačky, navážala sa hlina za tribúnami a veľa ďalších prác bolo dotiahnutých do súčasného stavu. V pláne sú ďalšie práce, ktoré bardejovskému štadiónu zabezpečia kategóriu UEFA 2.


Od nedele do soboty vrcholili práce pred prvým zápasom
Na ihrisku od utorka trénovali hráči Partizána Bardejov


FOTOGALÉRIA:


Pozri na mape:


Spracoval: D.P.

Ohodnoť článok

Hodnotíte kliknutím na hviezdičku!

Priemerné hodnotenie / 5. Hlasov:

Zatiaľ žiadne hlasy. Buďte prvý!

Podobné príspevky

guest
0 (KOMENTÁRE)
Inline Feedbacks
View all comments
0
Pridajte komentár pod článkom. Ďakujeme!x
()
x