Mikuláš Prokop sa rozhodol kandidovať do mestského zastupiteľstva. Podporujú ho aj poslanci NR SR!

Mikuláš Prokop sa bude vo voľbách uchádzať o hlasy voličov ako kandidát za poslanca v 1. volebnom obvode.


Dovoľte aby som sa predstavil

Pracujem ako obchodný manažér v Bardejove. Narodil som sa 8. Októbra 1989 v Bardejovskej nemocnici a prakticky celý život som prežil na Jiráskovej ulici. Už ako malý chlapec som bol veľmi zvedavý, politika ma veľmi zaujímala, čoho výsledkom bolo moje štúdium na univerzite a zároveň moja aktívna občianská angažovanosť. Som absolventom bakalárskeho a magisterského stupňa politických vied na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Počas štúdia som trikrát navštívil Spojené štáty americké, kde som aj pracoval. Každý kto má pozná vie, že politika a šport patria medzi moje najväčšie záľuby.

 

Bardejov – moje rodné mesto milujem a som presvedčený, že nastal ten správny čas kandidovať za poslanca do MsZ. Ako hrdý Bardejovčan a človek s politickým vzdelaním plánujem využiť svoje vedomosti a schopnosti v komunálnej politike. Bardejov – najkrajšie mesto Slovenska má stále obrovský a nevyužitý potenciál oblasti cestovného ruchu, bývania či športu. Kto aspoň trochu rozumie komunálnej politike vie, že politika v rámci mestskej samosprávy je predovšetkým o neustálom rozhovore a spolupráci. Tento fakt si ako kandidát na poslanca do MsZ v Bardejove plne uvedomujem a stretávam sa (už pred voľbami) s kandidátmi na poslancov, ktorých program alebo predstava o fungovaní mesta korešponduje s tou mojou.

 


Publikované 3.11.2018. Platená inzercia – politická reklama.
Objednávateľ: politická strana Sloboda a Solidarita, so sídlom: Priemyselná 8, 821 09 Bratislava-Ružinov, IČO: 42 139 333

 

Mikuláš Prokop sa rozhodol kandidovať do mestského zastupiteľstva. Podporujú ho aj poslanci NR SR!
Hodnotené: 7 x
Zdieľajte alebo pošlite v správe

Podobné príspevky

Pridajte komentár

avatar